14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Minu kodu

Kuidas sisustada kodu? Ära murra üksinda pead – anname sulle soovitusi, mida silmas pidada kodu sisustamisel ja mööbli valimisel. Siit leiad nõuandeid erinevate mööbliesemete valimiseks: toome sinuni kõik olulise, mida tuleb arvestada uue mööbli soetamisel ning anname ülevaate ka erinevate materjalide omadustest kui ka hooldamisest. Kõik selleks, et sinu kodu sisustamine sujuks hästi!


Elutuba

Elutuba on sinu kodu süda! Me veedame seal palju aega koos oma perega kui ka võõrustame külalisi. Hubase elutoa üks olulisemaid mööbliesemeid on kindlasti diivan, samuti ka teised mugavad istumiskohad: tugi-, kiiktoolid jms. Siit leiad erinevaid nõuandeid, kuidas valida õige mööbel elutuppa ning kuidas erinevast materjalist mööblit hooldada, et see kestaks pikka aega.


Magamistuba

Hea uni on õnneliku päeva alus! Selleks, et sa puhkaksid end öösel välja ja läheksid uuele päevale vastu erksalt, tuleb investeerida enda uneaega. Avaldame sulle nii hea une saladuse kui ka anname nõuandeid, kuidas valida sobilik voodi, madrats ja muu oluline enda magamistuppa.


Lastetuba

Kuidas sisustada tuba, mis on samaaegselt imeline mängupesa ja rahulik magamistuba? See on paras väljakutse kõigile, kes soovivad võimalikult funktsionaalset ja head lastetuba sisustada. Oleme kogunud kokku mitmeid erinevaid ideid ja soovitusi, et aidata sind lastetoa sisustamisel.


Söögituba

Ühiseks söömise ajaks tuleb alati leida aeg. See on hetk, kus kogu pere saab kokku, nauditakse maitsvaid roogasid ja muljetatakse enda päevast. Muuda söömise aeg ideaalseks ja ammuta inspiratsiooni sisutusideedeks!


Kodukontor

Kodukontoris töötamine ei ole enam midagi uut ja aina enam on inimesi, kes enda kodu sisustamisel planeerivad luua ka kodukontori või eraldi nurga selleks, kus saab oma töö asju ajada. Millist kontorilauda valida ja mida tuleb arvestada kontoritooli valiku juures? Nii nendele kui ka teistele küsimustele leiad vastused just siit rubriigist.


Esik

Esik on tihtipeale üks väiksemaid ruume meie kodudes, kuid samal ajal ootame kõik, et sinna saame mahutada üleriided, jalanõud kõik muu, mille peaksime enne kodust lahkumist kiirelt kaasa haarama. Siit leiad erinevaid ideid sellest, kuidas samaaegselt kõik vajalik esikusse ära mahutada ja säilitada kaunis ruumi väljanägemine.

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel