14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Viis olukorda, kus patareidega laualamp on asendamatu

Foto: Shutterstock

Valgust soovides oleme harjunud, et vajutada tuleb lülitit või kasutame telefonile sisseehitatud taskulampi. Alati ei ole need variandid aga kõige mugavamad ega mõistlikumad. Patareidega laualamp on mitmekülgne ja praktiline valgusallikas, mis võiks meil kõigil olemas olla. Isegi kui arvad, et tuled seniste harjumustega toime, siis altpoolt leiad viis olukorda, kus LED-laualamp on asendamatu.

Patareidega öölamp lastetuppa

Paljud lapsed pelgavad pilkat pimedust. Laualamp, mida laps saab ise kustu ja põlema panna, muudab magamise turvalisemaks, ja aitab arendada iseseisvust ning julgust. Kaugjuhtimispuldiga,  jänesekujuline Iso Trade öölamp Kaup24 e-poest on väga armas lahendus. Või siis GOAPA pöörlev öövalgusti, mis võlub iga toa lakke imelise tähistaeva.

Patareidega laualamp ei kuumene üle ning ei vaja elektriühendust, ehk selle saab tõsta lapse voodile väga lähedale. Võimaluse korral võiks veel valida lambi, mille eredust ning värvi saab reguleerida.

Kodukontor seal, kus tarvis

Reeglina on kodukontor või töönurk sätitud sellisesse kohta, kus on ka piisavalt pistikuid. Alati aga nii palju ei vea. Sellistes olukordades on patareidega laualamp lahendus, mis on alati olemas. Nii sobib see neile, kes armastavad ka pidevalt oma töökohta ümber paigutada. Pole vaja “juhtmetega jännata”, võta lihtsalt valgustus kaasa!

Tutvu Kaup24 ja Hansaposti e-poodide valikuga, kust leiad kindlasti endale sobivaima laualambi. Müüja Kaup24 tooted jõuavad sinuni kiirelt ja tasuta alates 20€ tellimusest 1-2 tööpäeva jooksul.

Mõnus äraolemine õues

Muidugi tahaks valgusallikat ka õues tegutsedes! Jah, päevasel ajal ei ole selleks vajadust ning ka juunikuus on veel pikad valged õhtud. Õhtute hämardudes hakkad ka mõtlema, kuidas saada lisavalgust. Kui tavaliselt on takistuseks sobivas asukohas oleva elektripistiku puudumine, siis patareidega laualamp lahendab selle mure hoobilt. 

LED-laualambi saab tõsta mõnusasse istumisnurka terrassil, rõdule või hoopis hoovi puude alla. Hubane ja meeldiv atmosfäär ilma jalusolevate kaabliteta! Kindlasti tasub eelistada LED- laualampi, mis on ilmastikukindel ning kestab pikemalt.

Et lugeda oleks mugav

Olemas on e-lugerid ning erinevad rakendused, mille abil saab lugeda nii vanu klassikuid kui ka kõige uuemat kirjandust. Aeg-ajalt tahaks ikkagi võtta kätte päris trükitud raamatu ning seda lugeda. LED-laualamp või lausa eraldi lugemislamp muudavad lugemise võimalikuks igas olukorras. Nii saab lugeda raamatut õues hämaras, näiteks võrkkiiges lamades või aiatoolil istudes. 

Väga paljude poolt on LED-lamp hinnatud just õhtusel lugemisel. Voodis lugedes ei häiri väike lamp elukaaslast, kes soovib juba magada ning ka endal on õhtusel ajal hubasem olla toas, kus on mitu väikest valgusallikat, mitte üks suur ja ere laelamp.

Hädaolukord ei hüüa tulles

Muidugi on patareidega laualamp asendamatu siis, kui mingil põhjusel elekter ära läheb: korralik torm ja murdunud puud, ebaõnnestunud kaevetöö või mõni rike alajaamas. Elektrikatkestus on alati ootamatu ning ebamugav. Üheks variandiks on hoida kodus küünlaid ja tikke ning neid valguse saamiseks kasutada. 

Samas, küünlad on täiendavaks ohufaktoriks – kindlasti ei tohi jätta küünalt järelvalveta, peab veenduma, et kardinad või muu tuleohtlik materjal ei satuks küünlaleegi juurde ning eriti ettevaatlik peab olema peredes, kus on väikesed lapsed või lemmikloomad. Lisaks suudab patareidega laualamp pakkuda palju tugevamat ja korralikumat valgust, kui seda suudab küünal.

LED-valgusti matkaradadele ning telkimisplatsile

Matkasoovitusi lugedes on alati üheks soovitustest valgusallika kaasatoomine. Väga tihti arvatakse, et telefoni olemasolu on juba täiesti piisav. Sellel on omad miinused: taskulambi kasutamine kulutab akut aga telefoni on vaja ka helistamiseks või kaardirakenduse kasutamiseks. 

Olenevalt valitud LED-valgustist, saab selle panna matkalauale või kännule või riputada hoopiski telgi lakke. Kaup24 e-poes ringi vaadates võid olla kindel, et leiad soovitud lambi ja saad selle ka kiiresti kätte.

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel