14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Kuidas valida jõulukinki väikestele lastele?

Aasta üks kaunimaid ja helgemaid aegasid on peagi käes. Usume, et õige aeg on vaikselt hakata ka mõtlema selle peale, mida tänavu oma lapsele või lapselapsele kinkida. Jõulude eel kasvab poodlemine ja kindlasti mäletad ka aasta taguseid tarnete hilinemisi ja viimasehetke oste pikkades järjekordades ja rahvamassides. Selleks, et kõike seda vältida ja leida parimad kingitused sinu lapsele, soovitame hakata sellele juba täna mõtlema. Oleme sinu jaoks pannud kokku soovitused, mida arvestada kinkide valimisel. Vali meilt kas uus tasakaalulaud, torntool või hoopiski Pikleri kolmnurk, millega enda last üllatada!

Arvesta lapse vanusega

Lapsed õpivad palju läbi mängu, nii võivad nad omandada erinevaid motoorseid oskuseid, aga ka õppida lugemist või numbreid. Kingi mänguvahendeid või -asju, millega saavad lapsed omandada oma eale vastavaid oskuseid. 

Kingiideed kuni 1-aastastele

Kingitused 1- kuni 2-aastastele

Kingitused 3- kuni 4-aastastele

Kingitused 4- kuni 5-aastastele

Kingi midagi, mida läheb päriselt vaja

Kui sa otsid kinki väikesele sugulasele või lapselapsele ja ei tea täpselt, mida kinkida, siis küsi vanemate käest. Nii saad rõõmustada enda väikeseid kalleid inimesi kingiga, mida nad päriselt vajavad. Kingitusi tehes tasub alati mõelda, mis pakub rõõmu ja mis on samaaegselt ka vajal. Pole mõtet kinkida midagi, mis kumbagi ei paku. Ja alati jääb variandiks kinkida midagi, mis on ise tehtud, või üheskoos veedetud aeg. Selleks võib olla tore ühine kokkamine või hoopiski mõnus elamus vabas looduses.

Eelista kvaliteetseid ja jätkusuutlikke valikuid

Ükskõik, millist toodet sa kaalud soetada, eelista alati varianti, mis on valmistatud looduslikest ja vastupidavatest materjalidest. Täispuidust tooted on vastupidavamd kui saepuruplaadist valmistatud esemed. Puuvill on parem valik kui polüester jne. Looduslikest materjalist valmistatud tooteid saab tihtipeale kasutada pikemat aega, samuti on nende taaskasutamine lihtsustatud. Kui sinu laps kasvab kas mõnest riideesemest välja või on juba liiga suur mõne mänguasja, mööblieseme jaoks, siis päranda see edasi või müü kellelegi teisele, kes seda vajab. Seda, kuidas sa saad täpsemalt teha jätkusuutlikumaid ostuotsuseid, saad lugeda meie jätkusuutliku ostlemise juhendist.

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel