14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Puidust mängumajad

Miks valida puidust mängumajad?

Puidust mängumajad on esiteks kvaliteetsed ja vastupidavad ning kindlasti on puidust laste mängumaja palju loodussõbralikum valik kui näiteks plastikust mängumaja. Ka puidust mängumajad võivad olla erinevad – näiteks täispuidust mängumaja või vineerist mängumaja. Puidust mängumajad on praktilised ka seetõttu, et neid saab soovi korral värvida täpselt seda värvi, mis sobib majaga. Lisaks saab puidust mängumajad täiendada näiteks puidust aiaga või lisada mängumajale liumägi.

Kust leida puidust laste mängumajad?

Otsid lastemaja?

Avasta ainulaadse 360° vaatega ja kaks-ühes lahendus: mängu- ja grillmaja.

Üheks võimaluseks on mängumaja puidust ise valmis meisterdada. Siiski pole mängumaja puidust ise tegemine igaühe jaoks, mistõttu on müügil nii veebipoodides kui ka (ehitus)materjalide kauplustes erinevad mängumajad puidust. Kui puidust mängumajad on kasutamiseks vaid lastele, siis müügil on ka aiamajasid, mida saab kasutada sama edukalt laste mängumajana.  Siin ongi valiku koht, kas osta mängumaja puidust, mis on mõneks aastaks või aiamaja, mis on edaspidi tervele perele kasutatav lausa aastateks.

Kes soovib stiili ja omanäolisusega silma paista, siis Domelori veebipoes (https://www.domelor.ee/) on aiamajad, mis sobivad ideaalselt kasutamiseks nii laste mängumajana või lihtsalt aiamajana. Domelori aiamajad on elegantsed ja läbipaistvad, mistõttu mängumajana kasutades on lapsevanematel ühtepidi hea ülevaade lapse tegevusest ja teisalt on lapsel palju ruumi majas mängida. Domelori majad on lihtsasti paigaldatavad ning sobivad suve pikendamiseks suurepäraselt, sest pakuvad kaitset nii kuuma päikese kui ka vihma ning tuule eest. Lisaks on Domelori aiamajad väga hea ventilatsiooniga, sest neljandik majast on avatav. Ka suletud ustega toimib õhuringlus, mistõttu ei ole ka sooja ilmaga liiga palav.

Millega sisustada puidust lastemaja?

Puidust mängumaja - laste mängumajad, milles saavad mängida imikud ja kka sobiks sinna kus mänguväljak

Kui lastemaja õue püstitada, on mitmeid võimalusi laste mängumajad ka põnevalt sisustada. Kui juba on olemas puidust mängumaja, on üks võimalus jätkata ka sisustamisel puidust sisustusega. Rume.ee pakub oma e-poes Montessori õpetusest lähtuvat mööblit ja mänguasju. Montessori mööbel on lihtne, mitmeti kasutatav ja lapse arengut soodustav. Kui valida Montessori lastetoa mööbel, on kindel, et tegevust jätkub nii päris väikestele kui ka veidi suurematele lastele. Montessori raamaturiiulid on sobiv sisustuselement iga lastetoa ja samuti puidust laste mängumaja jaoks. Põnevust lisavad ka tasakaalulauad, mis on tugeva ning õõtsuva konstruktsiooniga ning on ideaalsed kasutamiseks alates beebist saadik, sõltuvalt sellest, kuidas seda kasutada. Tasakaalulaud võib olla liumägi või hoopis kiik. Laste puidust mängumaja sisustamiseks on Montessori mööblist valides praktilised ka torntoolid. Torntoole on valikus mitmeid (näiteks torntool lauaga, torntool tahvliga), kuid nende kõikide puhul on ühiseks nimetajaks see, et torntoole saab laps kasutada nii iseseisvateks tegevusteks kui ka emme või issi abistamisel kodupidamistöödel või söögi tegemisel. Loomulikult on Rume.ee veebipoes veel palju huvitavaid tooteid, millega puidust laste mängumaja või lastetuba sisustada.

Laste mängumajad puidust teha või osta puidust mängumajad on tõenäoliselt kulukam kui osta plastikust mängumaja, kuid kestlik eluviis, unikaalsus ja kvaliteet kaaluvad selle üles ning lapsele saab selgeks, et keskkonnasõbralikud valikud on paremad!

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel