14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Lastemaja – lõbus meelelahutus sinu lapsele

Küsid, et kuidas tagab lastemaja lapsele meelelahutuse? Väga lihtsalt! Mängumajad ja ja lastemajad on hea võimalus lapsel mängida nö päris elu. Kui mängumaja õue juba panna, võiks läbi mõelda ka selle, kuidas see põnevalt sisustada. Laste aiamaja, mis täidab vaid eesmärki hoiustada mänguasjad, ei ole kindlasti lapse jaoks kuigi huvitav. Täiesti teine asi on, kui osta kvaliteetne lastemaja ja teha sellest lastemaja, mis on justkui päris maja. Lastemajade müük toimub üldiselt tühja karbina ehk sisustamine jääb täielikult lapsevanemate ülesandeks.

Kust leida sisustamise ideid lastemaja põnevaks muutmiseks?

Rume.ee veebipoes on suures valikus lastetoa mööbel, sealhulgas Montessori mööbel, mis aitab lastemaja sisustamisel muuta lastemaja arendavaks ja põnevaks mängu kohaks. Montessori raamaturiiulidtorntoolid ja tasakaalulauad on vaid väike valik sisustuselementidest, mis esiteks on kvaliteetsed ja vastupidavad ning teiseks pakuvad lapsele tegevust ja arendavad teda. Montessori õpetuse järgi peaks last ümbritsev keskkond olema turvaline, kuid nii lihtne, et laps ise saaks hakkama. Samas on selline lastemaja sisustus kasutatav aastaid, sest see on kohandatav vastavalt lapsele ja laps näeb erinevaid võimalusi, kuidas näiteks tasakaalulauda kasutada – väiksemana sellelt liugu lastes, veidi vanemana saab sellega katsetada tasakaalu hoidmist või teha sellest tore sild oma mänguautodele.

laste aiamaja
Domelor on ideaalne lastemaja

Lastemajad on eri suuruses ja kindlasti erineva hinnaga. Laste mängumaja võib osta lastele ka selle perspektiiviga, et edaspidi on need kasutatavad kui aiamajad. Materjalidest võiks olla eelistatud puidust mängumajad, sest need on vastupidavamad ja keskkonnasõbralikud. Kui on soov leida lastemaja, mida tulevikus kasutada aiamajana, siis võiks piiluda https://www.domelor.ee/ veebipoodi. Lastemajade müük ei ole küll eraldi välja toodud, kuid Domelori majad sobivad lastemaja jaoks väga hästi. Tegemist on väga omanäoliste ja põneva disainiga aiamajadega, kus on 360-kraadine vaade ja suurepärane ventilatsioon. Kui laps on lastemajast välja kasvanud, saab ülejäänud pere samuti nautida senise lastemaja rõõme ja ei ole vaja hakata hoovi ümber kujundama.

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel