14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Voodid pesukastiga on praktilised ja ruumisäästlikud

Miks on voodid pesukastiga hea ja praktiline valik?

Magamistuba on ilmselt kodu kõige olulisem tuba, sest see on koht, kus puhkame end välja. Uni on hea enesetunde üks peamisi aluseid. Seetõttu on oluline leida oma koju just see õige magamistoamööbel ja ennekõike mugav ning sobilik voodi. Kõik ilusad voodid ei pruugi alati olla kõige mugavamad ja praktilisemad, mistõttu tuleb enne voodi ostmist veidikene eeltööd teha ja mõelda läbi, millised on ootused. Samuti tuleb lähtuda toa mõõtmetest ehk sellest tulenevalt valida sobiva laiusega voodi. Kõige tavapärasem on voodi 160×200 ja voodi 180×200 mõõtudes, mis sobib hästi paaridele. Lastevoodid on tavapäraselt kitsamad.

Väiksema magamistoa puhul võib tekkida küsimus, kus asju hoiustada. Siinkohal tuleb appi pesukastiga voodi. Voodid pesukastiga olid trendikad juba aastakümneid tagasi ja enamlevinud olid ka pesukastiga diivanid. Eesmärk ja mõte on aga läbi aastakümnete jäänud samaks. Pesukastiga voodi võimaldab hoiustada mitmesuguseid erinevaid asju. Näiteks nagu voodipesu, tagavara patju ja tekke, riideid või ükskõik mida muud. Kuna ruumi pole kunagi liiga palju ja asju on alati pigem rohkem kui vähem, siis on voodid pesukastiga uus tõusev trend.

Millises suuruses voodid pesukastiga müügil on?

Pesukastiga voodi võib olla täpselt samades mõõtudes nagu nii öelda tavalised ilma pesukastita voodid ehk siis müügil on:

Pesukastiga voodi 90×200 ja pesukastiga voodi 120×200 on sobilikud eelkõige lastele, sest need voodid on kitsamad ning lastetuppa sobilikumad. Lastetubade puhul, mida on sageli keeruline korras hoida just seetõttu, et seal on kõike liiga palju, on samuti lahenduseks voodid pesukastiga, mis võimaldavad voodi all hoida nii mänguasju kui ka muid asju, mis mujale ei sobi või ei mahu.

Sinu täiusliku une heaks

Disaini ise voodi, kus soovid magada.
Avasta Eestis valmistatud kontinentaalvoodid!

Mis on kontinentaalvoodi?

Kui on soov osta midagi erilisemat ja lausa kuninglikku, siis sellisel juhul on kontinentaalvoodid just need, mida soovitame. Seda, mis on kontinentaalvoodi, saab lugeda pikemalt lingilt, kuid lühidalt öeldes, on  kontinentaalvoodid kõrgemad kui tavalised voodid, mistõttu sinna on mugav õhtul minna ja sealt hommikul tõusta. Lisaks ei ole kontinentaalvooditel ääri, mistõttu ka pikemad inimesed saavad neis rahulikult magada, muretsemata, et voodi ääred või otsad tekitavad ebamugavust. Kontinentaalvooditel on tugev voodiraam ja konstruktsioon ning voodid on kangaga kaetud, mistõttu on voodi kvaliteetne, vastupidav ja kestab pikki aastaid. Eriti praktiline valik on pesukastiga kontinentaalvoodi, mis on ühelt poolt mugav ja teisalt ka praktiline asjade hoiustamise seisukohast. Kontinentaalvoodeid on samuti igas mõõdus. Näiteks kontinentaalvoodi 160×200, 180×200, 200×200 – ideaalne voodi paarile

Pesukastiga voodi 140×200, pesukastiga voodi 160×200, pesukastiga voodi 180×200 ja teiste mõõtudega voodid pesukastiga on peagi saadaval Rume.ee veebipoes.

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel