14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

Ohutud tooted

Montessori mööbel

Mis on kontinentaalvoodi?

Tihtipeale küsitakse, mida tähendab kontinentaalvoodi või mis on jenkkivoodi. Aitame need mõisted lahti seletada. Nii nagu igal heal asjal on ka kontinentaalvoodi kaks nime, nii võib seda tüüpi voodeid nimetada kontinentaalvoodiks või ka jenkkivoodiks. Kontinentaalvoodi puhul on tegemist suhteliselt uut tüüpi voodiga meie turul, kuid vaatamata sellele, on see leidnud tee paljude eestlaste südamesse ning koju. Neist paljud on täheldanud ka pärast jenkkivoodi kasutuselevõttu unekvaliteedi tõusu. Mis seda põhjustab, räägime kohe lähemalt.

Kontinentaalvoodi – hea disain, mis tagab hea une

Kontinentaalvoodi on ainulaadne lahendus, mis pakub nii head disaini, praktilist kasutust kui ka kvaliteetset und. Selle saldus peitub unikaalses disainis – voodi koosneb 3 osast: voodikastist ja 2 madratsist. Madratsitel on tavaliselt kasutusel mitmetsooniline pocket (ehk tasku) vedrusüsteem, mis on kvaliteetsem ja vastupidavam kui traditsiooniline Bonell vedrusüsteem.

Kontinentaalvoodi, mis on sellise vedrusüsteemiga, tagab keha parema toetavuse, kuna ühe pindalaühiku kohta on neis madratsites rohkem vedrusid. Lisaks on vedrud pakitud kotikestesse ja seetõttu ei allu raskusele kogu madratsi pind vaid see osa, millele päriselt lasub raskus.

Oma unikaalse disaini poolest on voodid ka tavapärasest kõrgemad ja raskemad, kaaludes umbes 100 kg, sõltuvalt voodi suurusest.

Õige toetusega madrats vabastab meie keha erinevatest lihaspingetes ja aitab öösel meil rohkem välja puhata. Kvaliteetne uni on hea päeva aga ka Sinu tervise alus. Kontinentaalvoodi tähendus on nüüd teada, jääb vaid valida endale sobiv voodi!

Kamjo unikaalsed kontinentaalvoodid

Kontinentaalvoodid on teinud Eestis tõelise hüppe ja seda illustreerib ka hästi eestimaise päritoluga Kamjo kaubamärk. Kamjo ei tooda lihtsalt voodeid, vaid on viinud selle teisele tasemele, pakkudes oma lahendusega alati parimat mugavust, mida ei saa isegi 8 tärniga hotellist. Kamjo kontinentaalvoodi kui ka mootorvoodi, on valmistatud käsitsi, pöörates tähelepanu igale detailile ja kasutades parimaid looduslikke materjale nagu puuvill, vill, lateks ja hobusejõhv. Investeeri enda uneaega ja taga alati parimad unenäod!

Kamjo kontinentaalvoodi Golden People:

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

Ohutud tooted

Montessori mööbel