14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Sahtlitega voodi –  miks see hea on?

Sahtlitega voodi või kastiga voodi on praktiline valik eriti väiksematesse kodudesse, kus ruumi tuleb säästlikult kasutada ja mõelda nutikaid lahendusi, kuidas oma asju hoiustada ja milline mööbel, sealhulgas magamistuppa, valida. Sahtliga voodi või voodid pesukastiga on geniaalne valik ka lastetuppa, kus igasugune täiendav lisasahtel või kast on alati teretulnud. Sahtlites või kastis saab hoiustada nii voodipesu, tagavara patju ja tekke, riideid või muud sellist. Lastetoas saab mänguasju, eriti näiteks pehmeid kaisuloomi, sahtliga voodi alla peitu panna. Sahtlitega voodi on sobiv ka külalistetuppa, kus saab samuti hoida asju, mida igapäevaselt vaja ei ole – külaliste jaoks rätikuid, hommikumantleid vms. Selliselt on külalistetoas kõik vajalik olemas, kuid see ei võta ruumi ega torka kohe silma. Tegelikult on sahtlitega voodi suurepärane valik igasse koju – olgu see suur või väike. Sõltuvalt sellest, milline sahtlitega voodi on valitud, võib olla erinev ka ligipääs sahtlile – mõne voodi puhul tuleb madrats üles tõsta, et pääseda voodikastile ligi, teise puhul saab sahtli kerge vaevaga välja tõmmata ning asjad hõlpsasti kätte. Siinkohal tuleb igal ühel teha voodi valik täpselt oma soovidest ja vajadustest lähtuvalt.

Milline sahtlitega voodi valida?

Sahtlitega voodi võib olla tavaline voodi või ka kontinentaalvoodi. Loe palun pikemalt, mis on kontinentaalvoodi siit lingilt. Lühidalt võib öelda, et kontinentaalvoodid on magamistoa voodid, millel on tugev voodiraam ehk vastupidav konstruktsioon ja kontinentaalvoodid on kõrgemad kui tavalised voodid. Voodil ei ole tugevaid ääri ega otsasid voodi jalutsis, mille pihta end ära võib lüüa. Voodil on voodikast ja madratsid. Madratsid on enamasti taskuvedrusüsteemiga, mida peetakse kvaliteetsemaks ja vastupidavamaks kui tavapäraseid Bonell vedrusüsteemiga madratseid. Madratsist võib vägagi palju sõltuda une kvaliteet, mistõttu tuleb madratsit hoolikalt valida lähtudes sellest, kas soovitakse pigem pehmemat või kõvemat madratsit.

Eriti praktilised on kontinentaalvoodid, millel on lisaks sellele, et on hea ja mugav madrats, all ka asjade hoidmiseks sahtel. Kontinentaalvoodeid on väga erinevaid, näiteks:

·       kontinentaalvoodi 120×200;

·       pesukastiga voodi 120×200;

·       pesukastiga voodi 140×200;

·       pesukastiga voodi 160×200.

Sinu täiusliku une heaks

Disaini ise voodi, kus soovid magada.
Avasta Eestis valmistatud kontinentaalvoodid!

Lisaks on sahtlitega voodi 90×200, mis sobib imeliselt lastele, kelle tuba võibolla ei ole nii suur ja kes ei vaja nii laia voodit. Kui osta voodi sahtlitega, saab selle võrra ruumi veelgi säästa, kui voodisahtel on justkui väike panipaik. Voodi sahtliga või ilma, igal juhul kontinentaalvoodi 160×200, 180×200, 200×200 – ideaalne voodi paarile. Voodi laiuse valikul tuleb lähtuda nii magamistoa mõõtudest kui ka sellest, kui palju ruumi keegi vajab. Kõige traditsioonilisem voodi laius paaride puhul on 180×200, kuid kui magamistuba on piisavalt suur ning soovitakse luksuslikumat voodit, siis sobib mõõtudes 200×200 voodi kõige paremini.

Sahtlitega voodi, voodid pesukastiga või ka kontinentaalvoodi voodi sahtliga või ilma ning neid ka erinevates mõõtudes, leiad peatselt Rume.ee veebilehelt.

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel