14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Puidust vannitoamööbel maalähedase ja hubase pesuruumi loomiseks

Puit on olnud sisustuses ja ehituses väga pikalt kasutusel ja selle raugemise märke ei ole näha. Seda just seetõttu, et puidust vannitoamööbel või köögimööbel on vastupidav, kaunis ja ajatu. Kui sinu soov on sisustada vannituba, mis on mõnus koht, kus lõõgastuda, vannis käia või hoopiski sauna nautida, siis leia ideid, kuidas sisustada ideaalne vannituba. Vali meie abiga ideaalne puidust vannitoamööbel!

Puidust vannitoamööbel olgu praktiline

Sisustades ükskõik millist ruumi enda kodus, tasub mõelda samaaegselt nii praktilisusele kui ka stiilile. Kuna vannituppa ei lähe tavaliselt palju mööblit, siis selle puidust vannitoamööbel peab olema igati läbimõeldud ja eesmärki täitev. Seetõttu on meie soovitus alustada kõike plaanist, sest see annab sulle hea ülevaate enda soovidest ja võimalustest, et edasi liikuda konkreetsete sammude poole, et valida puidust vannitoamööbel. 

Millist mööblit vajad vannitoas? Kas sul on vaja riiuleid, kuhu asetada erinevaid kosmeetikatarbeid või hoopiski taimekesi ja lõhnaküünlaid? Milline peab olema vannitoakapp? Nendele küsimustele aitavad vastused leida see, kui sa mõtled läbi, mida soovid hoiustada ja kuidas hoida vannitoas. Puidust vannitoamööbel, olgu selleks siis kas mõni pink, riiul või suurem kapp, peavad olema läbimõeldud ja vajalikud, sest paljude inimeste vannitoad ei ole piisavad kõiksuguste mööbliesemete mahutamiseks. Või vastupidi soovitakse vannitoast luua rahulik koht, mis ei ole üle sisustatud ja loob mõnusa keskkonna, kus on pärast pikka tööpäeva hea lõõgastuda.

Sobivas stiilis puidust vannitoamööbel

Nagu eelpool mainitud, tuleb mõelda ka stiilile. Seda eriti, kui sinu jaoks on oluline luua ruum, milles on hea olla ja mis aitab igati kaasa lõõgastumisele. Usume, et sa ei soovi, et sinu vannituba oleks priiskavalt üle pakutud ja seetõttu tuleb seda sisustades arvestada kõigega. Nii sellega, millised keraamilised plaadid või seinavärvi oled valinud kui ka sellega, millised segistid on soetatud. Ideaalses vannitoas harmoneeruvad kõik detailid üheks ja ideaalseks keskkonnaks. Seetõttu vali ka puidust vannitoamööbel, mis kõige muuga kokku sobib. Arvesta nii värvivalikut kui ka stiili. 

Kui sa ei ole veel paika pannud, millist vannituba soovid, siis tuleb see panna enne paika, kui hakkad mööblit valida, sest puidust vannitoamööbel, mida valid, peab sobima kõige muuga. Mõtle, millist vannituba soovid. Arvestades praeguseid sisustustrende, mille alusel on maalähedased ja soojad toonid ja jooned moes, võid alati seda teed minna. See on ka hea ajatu valik. Samuti sobib puidust vannitoamööbel ideaalselt sooja, hubase, maalähedase hõngu loomiseks. Lihtsate joontega valge puidust vannitoamööbel sobib minimalistlikku vannituppa. Sellise stiili puhul peaks kõik olema detailideni läbimõeldud ja kasutusel olema vaid hädavajalikud mööbliesemed ja dekoratsioonid, et hoida lihtsat ja minimalistlikku joont. Olenemata sinu vannitoa stiilist, leia sobiv puidust vannitoamööbel kui ka muu koduks vajalik Hansapostist või Kaup24-st ja sisusta ideaalne kodune spa, kus saad puhata ja lõõgastuda.

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel