14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Kontinentaalvoodi sahtlitega ja kastiga

Autor: Susannah Townsend, Canva

Sul on mitmeid erinevaid voodipesukomplekte ja nii mõnigi lisa padi ja tekk, mis on vaja kuhugi panna? Ajapikku tekib meil erinevaid esemeid, mis vajavad kodus silme alt ära panemist. Selleks planeeritakse korterisse kui ka majja erinevaid panipaiku, kuhu saab asetada esemeid, mida iga päev ei kasutata. 

Kui Sul ei ole või ei ole võimalik planeerida enda elamisse panipaikasid, siis magamistoas aitab lahendada ruumipuuduse kontinentaalvoodi sahtlite või kastiga. Valides kontinentaalvoodi sahtlitega, saad sinna asetada nii rõivaid, mida parasjagu ei kanna või hoida lisa patju ja tekke. Lisaks on võimalik soetada ka kontinentaalvoodi kastiga (teisisõnu avatav kontinentaalvoodi), mis tähendab seda, et kogu voodi ulatuses on paigutatud madratsite alla kast, mida saab avada tavaliselt kasti üles tõstes. Kastiga kontinentaalvoodi on tavaliselt sama suur nagu voodi ja seega mahutab sinna ära nii mõndagi. 

Sinu täiusliku une heaks

Disaini ise voodi, kus soovid magada.
Avasta Eestis valmistatud kontinentaalvoodid!

Teisalt on kontinentaalvoodi sahtlitega ideaalne lahendus, et süsteemselt paigutada erinevad asjad voodi alla. 

Valik on sinu – kas eelistad kontinentaalvoodit kasti või sahtliga, kindel on aga see, et see on praktiline valik igasse koju!

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel