14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Kontinentaalvoodi alusraamil

Autor: Anton Estrada, Canva

Kontinentaalvoodeid hakati alguses kasutama erinevate hotellide poolt, sealt alguse saanud trend on aga nüüd jõudnud meie kodudesse. Kontinentaalvoodi ehk jenkkivoodi pole enam midagi uut ja selle leiab paljude inimeste magamistoast. Kvaliteetne kontinentaalvoodi alusraamil pakub kuninglikku mugavust ja vastupidavat disaini. Tegemist on voodiga, mis tõepoolest peab vastu pikki aastaid ja mille mugavuses ei pea pettuma. Alljärgnevalt räägime sulle lähemalt, miks siis ikkagi on kontinentaalvoodi raamil saanud nii paljude lemmikuks.

Sinu täiusliku une heaks

Disaini ise voodi, kus soovid magada.
Avasta Eestis valmistatud kontinentaalvoodid!

Miks valida kontinentaalvoodi alusraamil?

Inimene vajab und, et end laadida ja välja puhata. Kvaliteetne uni sõltub paljudest asjadest, üheks neist on ka madrats, millel magame. Kontinentaalvoodi alusraamil pakub maksimaalset mugavust tänu teistmoodi ülesehitusele.

Voodi koosneb alusraamist, mille peale on asetatud aluskušetid, vedrumadrats ning kõige peale kattemadrats. Kušett ja vedrumadrats on omavahel ühendatud ning toetavad inimese keha kogu magamise ajal nii, et see oleks loomulikust asendis kogu meie uneaja. Madratsid on tavaliselt mitmetsoonilised pocket süsteemiga madratsid, mis erinevad Bonell vedrumadratsitest selle poolest, et vedrud on pakitud kotikeste sisse, mis võimaldab neil töötada üksteisest sõltumatult. Mitmetsooniline vedrusüsteem muudab madratsi tavapärasest toekamaks vabastades magamisel inimese selgroo kui ka lihased pingest.

Kontinentaalvoodi toob sinu magamistuppa killukese luksust. Kontinentaalvoodid alusraamil leiab erineva disainiga: minimalistlikuma joone kui ka luksuslikuma väljanäegemisega. Vastavalt sinu maitsele ja kodu interjöörile leiad sobiva kontinentaalvoodi, mis on igas magamistoas kirsiks tordil. Selles võid sa kindel olla, et luksuslik kontinentaalvoodi paneb sinu külalised ahhetama. 

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel