14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Lastevoodi – Hevali (tume puit)

685,44 

OYOY voodi Hevali on 1960. aastate populaarse Taani voodi Hevali kaasaegne tõlgendus ja lihtsustatud ümberkujundus. Oma lihtsa ilme ning endiselt ajatu ja vastupidava disainiga ikooniline mööbliese on kaunis ja esteetiline lisa lastetuppa paljudeks aastateks.

Tarneaeg: 2 kuud

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Lastevoodi - Hevali (tume puit)

Esimene asi, mida vajad täiusliku lastetoa sisustamiseks, on õige mööbel. Hevali voodi on kaunis ja mugav lastevoodi, mis sobib enda minimalistliku disainiga erinevatesse interjööridesse.

Voodi on valmistatud pöögipuidust, toodetud Euroopas ja tarnitakse lamepakendis, et keskkonnamõju oleks minimaalne.

Pange tähele, et voodi on ilma madratsita. Madratsi suurus on standardne ja seda saab osta poodidest, kus müüakse voodipesu, suletekke, madratseid jne.

Lastetuba on lapse enda varjupaik. Usume, et ikooniline Hevali voodi loob sinu lapsele turvalise ja mõnusa magamisaseme.

Lisainfo

Värvus

Naturaalne puit, Tume puit

Tehniline info

Värvus: saadaval kahes toonis: tumepruun ja naturaalne puit
Materjal: 100% pöögipuit

Mõõdud
:
Kõrgus: 70 cm
Pikkus: 165 cm
Laius: 74,8 cm

Kaubamärgist

OYOY Living Design on Taani sisustusettevõte, mis on loodud disaineri Lotte Fynboe poolt 2012. aastal. Brändi tooted on ennekõike mõeldud kaasaegsetele peredele, kes otsivad lapsepõlvemälestusi ja samal ajal loovad koguaeg uusi kogu oma perega. Kaubamärk esindab mängulist, kuid sirgjoonelist lähenemist disainile, mis sobib meie igapäeva toimetustega kui ka eluviisiga.

OYOY Living disainid on mängulised, klassikalised, funktsionaalsed. Tooteid iseloomustab kauakestev disain ja ahvatlevad värvikombinatsioonid. Nende kollektsioonidst leiad traditsioonilisest Taani disainist inspireeritud tooted, millesse on põimitud lapsepõlvemälestused. Tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusstandarditele.

Juhend kokkupanekuks

Tutvu voodi kokkupaneku juhendiga siin: OYOY Hevali voodi kokkupanemise juhend.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Lastevoodi - Hevali
Lastevoodi – Hevali (tume puit)
685,44