14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Puidust laste torntool tahvliga

129,00 

Kaasa oma last igapäeva toimetustesse koos mugava torntooliga. MeowBaby puidust torntool, millel on tahvel, võimaldab seda kasutada ka joonistamiseks ja kirjutamiseks.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Puidust laste torntool tahvliga

Torntool annab võimaluse lapsel osaleda toiduvalmistamisel ja teistel köögitoimingutel nagu näiteks nõude pesemise. Tavaliselt aga ei ulatu lapsed köögitasapinnani või lauani, aga selle torntooliga on see võimalik. Torntooni disain on stabiilne ja see võimaldab reguleerida platvormi kõrgust vastavalt lapse pikkusele.

MeowBaby torntool on turvaline, stabiilne ja minimalistliku disainiga. Selle juurde käib ka spetsiaalne tahvel, millele saab laps joonistada või kirjutada. Tahvlile ei saa kinnitada magneteid.

Toode vastab Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja omab CE-sertifikaati.

Tehniline info

Soovituslik vanus: al 18 kuud
Materjal: männipuit
Torntooli kõrgus on reguleeritav: 20 cm/33 cm/47 cm põrandast
Kõrguse reguleerime ei vaja jõudu.
Kogukõrgus: 90 cm
Laius: 39 cm
Sügavus astmeni: 48 cm
Tahvli mõõdud: 30 x 40 cm
Värvus: naturaalne puidutoon

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati.

MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad. Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma. Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise.

MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Puidust laste torntool tahvliga
Puidust laste torntool tahvliga
129,00