14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Pikleri kolmnurk Fipitri kaldteega

308,00 

Veelgi rohkem võimalusi ronimiseks!
Tegemist on patendeeritud muudetava 5 sektsiooniga ronimisraamiga, mis toetab laste motoorsete oskuste ja tasakaalu arengut. FIPITRI on Ette Tete Mopitri suurem versioon, pakkudes lapsele veelgi rohkem ruumi nii ronimisraami all kui ka kohal.

Muuda iga päev ronimiskuju ja -rada. Veelgi lõbusamaks liikumiseks, lisa juurde kaldtee või lausa kaks!

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Pikleri kolmnurk Fipitri kaldteega

Lastel on alati kange soov kuhugi ronida. See ei ole aga igal pool ohutu. Ette Tete ronimisraam on aga ideaalne alternatiiv, mis lubab lapsel harjutada füüsilisi tegevusi, arendades samal ajal otsustusoskust. Iga ronimine on harjutus ja mõistatus korraga. Fipitri muudab ronimistegevuse sinu lapse jaoks turvaliseks ja lõbusaks.

Liikumisvabadus on laste tervislikus ja loomulikus arengus väga oluline. Lapsi ei tohiks kiirustada kiirema füüsilise arengu poole, sest tervete liigeste, lihaste ja luude jaoks tuleb tal ise see selgeks õppida. Lapsed saavad ise aru, millal nad on suuremaks liikumiseks valmis. Paku oma lapsele turvalist ja inspireerivat keskkonda ning jälgi tema arengut.

Ronimisoskus mängib suurt rolli lapse motoorsetes oskustes ja tasakaalus, seetõttu kipuvadnad igale poole ronima. Vanemate roll on pakkuda lapsele turvaline viis onimisoskuste arendamiseks. Ja siin tuleb mängu Pikleri ronimiskolmnurk.

Muuda kasvõi iga päev ronimiskolmnurga kuju – olgu selleks siis mõnel korral madalam või järsem kolmnurk, kohan ronimisraskusi lähtuvalt oma lapse arengufaasist ja võimetest. Ning lisa kaldtee veelgi lõbusamaks ja mitmekesisemaks kogemuseks.

Tehniline info

Ronimisraami laius on 82,5 cm
Iga segment on 37,3 cm pikk. Raami mõõtmed sõltuvad asendist – kõrgeim asend on 60 cm.

Liug- ja ronimiskaldtee mõõtmed: 40 cm lai ja 117 cm pikk.
Soovitatav vanus: alates 12 kuust.

Materjal: FSC asevineer (kaldtee ja küljelauad – lakitud veebaasil UV-lakiga ), pulgad on töötlemata.

Toode vastab Euroopa Liidu ohutusnõuetele:
Tegevusmänguasjad (ronimisraamid) on testitud ja sertifitseeritud Euroopa Liidu harmoneeritud standardite mänguasjade ohutuse eeskirjade kohaselt, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud (direktiiv 2009/48/EÜ).

Mänguasjade ohutus:
EN 71-1 Mehaanilised ja füüsikalised omadused;
EN 71-2 Tuleohtlikkus;
EN 71-8 Tegevusmänguasjad koduseks kasutamiseks
EN 71-3 Teatud elementide migratsioon
EN 71-9 Mänguasjade ohutus. Orgaanilised keemilised ühendid.

Kaubamärgist

Ette Tete on Läti pereettevõte, mis toodab laste mööblit alates 2016. aastast. Kaubamärk soovib pakkuda multifunktsionaalset, lihtsalt kasutatavat, turvalist ja visuaalselt kaunist lastemööblit.
Ette Tete sai alguse ettevõtte asutajate enda perest – pere kasvades kasvas vajadus lastemööbli järele, mis muudaks lihtsamaks nii igapäevaelu kui ka laste eest hoolitsemise, näeks ilus välja ja oleks hõlpsasti kasutatav. Ja loomulikult ohutu. Sellise lastemööbli otsingust sai aga alguse uus firma, mis pakub tänaseks jätkusuutlikku ja multifunktsionaalset valikut.

Mööbli valmistamisel on kasutatud FSC sertifikaadiga Baltikumi kasevineeri. Kõik tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja -standarditele.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Pikleri kolmnurk Fipitri kaldteega
Pikleri kolmnurk Fipitri kaldteega
308,00