14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Beebide käsipuu

84,15 

Beebide käsipuu on ideaalne abivahend väikelastele seismiseks ja kõndmiseks. Paiguta käsipuu seinale, mängumati kohale ja peegli ette, et laps saaks ise jälgida, kuidas tõuseb püsti ja liigub.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Beebide käsipuu

Ideaalne abivahend püsti tõusmise ja kõdima õppimiseks, aga ka mähkete vahetamise või potil käimise õpetamise lihtsustamiseks. Selle käsipuu pikkust on võimalik reguleerida, ideaalne on kasutada koos 1 m laiuse peegliga.

Tootel on ümardatud nurgad.

NB! Tootega ei ole kaasas peegel ja mängumatt!

Tehniline info

Pikkus: 120 cm
Materjal: täispuit, Euroopa FSC kuusepuit. Puitu ei ole töödeldud värvide või lakkidega.

Toode ei sisalda peeglit, mängumatti.
Toode tuleb ise kokku panna, selleks vajalikud kruvid on kaasas. Pakiga on kaasas ka tüüblid, kuid need ei pruugi sobida iga seina jaoks.

Kaubamärgist

Manine on Belgia ettevõte, mis on asutatud lapsevanema Leen De Keyser pool. Leen soovis enda laste jaoks soetada Montessori pedagoogikal põhinavaid tooteid ja märkas, et nende leidmine on Euroopas üpriski keeruline. Nii sai alguse tema enda ettevõte, mis pakub tänaseks lisaks Montessori mööbli ja aksessuaaride valikule ka teisi tooteid lastele.

Tooted on valmistatud jätkusuutlikul viisil kasvatatud puidust, enamik neist ei ole töödeldud ühegi vaha, värvi vms. Mõned neist siiski on ja sellel juhul on kasutatud vaha, mis on ohutu lastele. Tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja nende valmistatamiseks on kasutatud FSC puitu.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Beebide käsipuu
Beebide käsipuu
84,15