14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Torntool/laud

145,00 

Toeta oma lapse uudishimu Montessori torntool-lauaga. Lase end ohutult köögileti ääres aidata või las sinu laps kasutab seda kui lauda, mille taga joonistada. Luba lastel avastada ümbritsevat maailma turvalisel ja põneval viisil, säästes samal ajal raha ühe mööbliesemega, mida saab mitmel viisil muuta ja kasutada!

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Torntool/laud

Step’n’Sit torntool-laud muudab sinu lapse igapäevategevusi. See torntool aitab lastel jõuda kõrgemate pindadeni, näiteks köögilauani või -kapini. Lisaks saab selle hõlpsalt muuta väikeseks tooliks koos lauaga, kus mängida, joonistada või teha midagi muud, mille järele hing ihkab.
Toode on loodud 18+ kuu vanustele lastele.

Iga laps on uudishimulik! Mida emme või issi köögis teeb? Torntool- laud on ideaalne mööbel sinu uudishimulikule maailmaavastajale. Step’n’Sit võimaldab lapsel ohutult jõuda köögipindadeni ja kraanikausini, et pesta käsi ja puuvilju. Selle abil saad kaasata last ka toidu valmistamisel, anna talle jõukohased ülesanded, millega saab aidata majapidamistööde tegemisel.
Selle torntooli suureks eeliseks on multifunktsionaalsus: toote saab lihtsa vaevaga muuta tooliks ja lauaks, kus taga meisterdada, joonistada või teha midagi muud.
Torntool-laua kujundus lähtub Montessori pedagoogika aluspõhimõttest, mille eesmärk on arendada lapse iseseisvust ja kaasatust igapäevatoimingutesse.

Step’n’Sit toode on pälvinud Läti konkursil “Ekspordi ja innovatsiooni auhind” esimese koha tööstusdisaini kategoorias.

Lisainfo

Värvus

Hall, Must, Puidu toon, Valge

Tehniline info

Soovituslik vanus: 18+ kuud
Materjal: 15 mm FSC standarditele vastav Baltikumist pärinev kasevineer, mis on töödeldud veepõhiste UV värvide või lakiga. Juhime tähelepanu, et tegemist on pehme lapsesõbraliku värviga, mistõttu ei ole selle eluiga nii pikk kui polüuretaan- või akrüülvärvidel.

Tooli mõõdud:
Kõrgus – 90 cm
Laius – 43 cm
Esimene aste – 23,5 cm
Teine aste – 46 cm

Kokkupanduna lauakomplekti mõõdud:
Laua kõrgus – 45 cm
Tooli kõrgus – 23,5 cm
Pikkus – 68 cm

Pakendi kaal ja mõõdud:
Laius: 59 cm
Pikkus: 48 cm
Kõrgus: 7 cm
Kaal: umbes 6,5 kg

Kandevõimet on testitud kuni 50 kiloni.

Toode vastab Euroopa Liidu ohutusnõuetele:
EN 17191:2021 Laste mööbel. Laste toolid.
EN 14183:2003 Astmetaburetid
EN 12520:2015 Mööbel. Tugevus, vastupidavus and ohutus.

Kaubamärgist

Ette Tete on Läti pereettevõte, mis toodab laste mööblit alates 2016. aastast. Kaubamärk soovib pakkuda multifunktsionaalset, lihtsalt kasutatavat, turvalist ja visuaalselt kaunist lastemööblit.
Ette Tete sai alguse ettevõtte asutajate enda perest – pere kasvades kasvas vajadus lastemööbli järele, mis muudaks lihtsamaks nii igapäevaelu kui ka laste eest hoolitsemise, näeks ilus välja ja oleks hõlpsasti kasutatav. Ja loomulikult ohutu. Sellise lastemööbli otsingust sai aga alguse uus firma, mis pakub tänaseks jätkusuutlikku ja multifunktsionaalset valikut.

Mööbli valmistamisel on kasutatud FSC sertifikaadiga Baltikumi kasevineeri. Kõik tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja -standarditele.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Torntool/laud
Torntool/laud
145,00