14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Pikleri kolmnurk Mopitri kaldteega

250,00 

Arenda oma lapse loovust, väledust ja liikuvust Emmi Pikleri pedagoogikale tugineva ainulaadse ronimiskolmnurgaga. MOPITRI ei vanane kunagi, sest sellest saab luua erinevaid kujundeid, mis sobivad erivanuselistele lastele mängimiseks.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Pikleri kolmnurk Mopitri kaldteega

Lapsed armastavad ronida toolidele, lauale, diivanile, köögikapile jne. See võib muutuda aga ohtlikuks. Pakume sulle turvalise alternatiivi ehk Pikleri ronimiskolmnurka. Ronimikolmnurk, mis põhineb Montessori pedagoogikal, aitab sinu lapsel harjutada liikumist ja samal samal ajal arendada otsustusoskust. Ronimine on üks suur harjutus, aga ka mõistatus korraga. Mopitri muudab ronimistegevuse sinu lapse jaoks turvaliseks ja lõbusaks.

Liikumisvabadus on laste tervislikus ja loomulikus arengus väga oluline. Lapsi ei tohiks kiirustada kiirema füüsilise arengu poole, sest tervete liigeste, lihaste ja luude jaoks tuleb tal ise see selgeks õppida. Lapsed saavad ise aru, millal nad on suuremaks liikumiseks valmis. Paku oma lapsele turvalist ja inspireerivat keskkonda ning jälgi tema arengut.

Ronimisoskus mängib suurt rolli lapse motoorsetes oskustes ja tasakaalus, seetõttu kipuvad nad igale poole ronima. Vanemate roll on pakkuda lapsele turvaline viis ronimisoskuste arendamiseks. Ja siin tuleb mängu Pikleri ronimiskolmnurk.

Muuda kasvõi iga päev ronimiskolmnurga kuju – olgu selleks siis mõnel korral madalam või järsem kolmnurk, kohanda ronimisraskusi lähtuvalt oma lapse arengufaasist ja võimetest. Ning lisa kaldtee veelgi lõbusamaks ja mitmekesisemaks kogemuseks.

Tehniline info

Konstruktsiooni laius: 82,5 cm
Iga segment on 37,3 cm pikk. Raami mõõtmed sõltuvad asendist – kõrgeim asend on 60 cm.
Liug- ja ronimiskaldtee mõõtmed: 40 lai ja 117 cm pikk
Soovitatav vanus: alates 12 kuust.

Materjal: Euroopa FSC kasevineer (kaldtee ja küljelauad – lakitud veebaasil UV-lakiga), pulgad on töötlemata.

Toode vastab Euroopa Liidu ohutusnõuetele:
Tegevusmänguasjad (ronimisraamid) on testitud ja sertifitseeritud Euroopa Liidu harmoneeritud standardite mänguasjade ohutuse eeskirjade kohaselt, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud (direktiiv 2009/48/EÜ).

Mänguasjade ohutus:
EN 71-1 Mehaanilised ja füüsikalised omadused;
EN 71-2 Tuleohtlikkus;
EN 71-8 Tegevusmänguasjad koduseks kasutamiseks
EN 71-3 Teatud elementide migratsioon
EN 71-9 Mänguasjade ohutus Orgaanilised keemilised ühendid

Kaubamärgist

Ette Tete on Läti pereettevõte, mis toodab laste mööblit alates 2016. aastast. Kaubamärk soovib pakkuda multifunktsionaalset, lihtsalt kasutatavat, turvalist ja visuaalselt kaunist lastemööblit.
Ette Tete sai alguse ettevõtte asutajate enda perest – pere kasvades kasvas vajadus lastemööbli järele, mis muudaks lihtsamaks nii igapäevaelu kui ka laste eest hoolitsemise, näeks ilus välja ja oleks hõlpsasti kasutatav. Ja loomulikult ohutu. Sellise lastemööbli otsingust sai aga alguse uus firma, mis pakub tänaseks jätkusuutlikku ja multifunktsionaalset valikut.

Mööbli valmistamisel on kasutatud FSC sertifikaadiga Baltikumi kasevineeri. Kõik tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja -standarditele.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Pikleri kolmnurk Mopitri kaldteega
Pikleri kolmnurk Mopitri kaldteega
250,00