14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste riiul

263,67 

Laste riiul, mis põhineb Montessori pedagoogikal ja annab igale lapsele võimaluse iseseisvaks toimetamiseks. Toode on vastupidav ja tugev, valmistatud Euroopas FSC kuusepuidust.

Tellitav

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Laste riiul

Ideaalne Montessori väikelaste riiul! Kasuta riiulit erinevate mängude, raamatute jms vajaliku hoidmiseks. Mööbel on valmistatud Montessori pedagoogikas lähtuvalt ja sobib lastele iseseisvaks kasutamiseks ja asjatamiseks. Toode on vastupidav ja tugev, ümarate nurkadega.

Tehniline info

Laius: 100 cm
Kõrgus: 73 cm
Sügavus: 40 cm
Materjal: täispuit, Euroopa FSC kuusepuit, puitu ei ole töödeldud lakkide ega värvidega.
Toode tuleb ise kokku panna, vajalikud kruvid on pakiga kaasas.

Kaubamärgist

Manine on Belgia ettevõte, mis on asutatud lapsevanema Leen De Keyser pool. Leen soovis enda laste jaoks soetada Montessori pedagoogikal põhinavaid tooteid ja märkas, et nende leidmine on Euroopas üpriski keeruline. Nii sai alguse tema enda ettevõte, mis pakub tänaseks lisaks Montessori mööbli ja aksessuaaride valikule ka teisi tooteid lastele.

Tooted on valmistatud jätkusuutlikul viisil kasvatatud puidust, enamik neist ei ole töödeldud ühegi vaha, värvi vms. Mõned neist siiski on ja sellel juhul on kasutatud vaha, mis on ohutu lastele. Tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja nende valmistatamiseks on kasutatud FSC puitu.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste riiul
Laste riiul
263,67