14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Rotangist laste riidestange/garderoob

193,80 

Riidestange/garderoob on osa OYOY lastemööbli Vikerkaare kollektsioonist. Retro välimus toob esile lapsepõlve mälestusi ja sobib oma naturaalse disainiga ideaalselt kaasaegsesse koju.

Laost otsas

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Rotangist laste riidestange/garderoob

Laste riidestange sobib suurepäraselt lastetuppa. Riputa sellele lapse lemmikkostüümid ja riided nii, et ta saaks need ise vajadusel kätte ja sinna tagasi panna.

Juurde on võimalik soetada ka OYOY laste riidepuud, mis sobivad stange juures kasutamiseks.

Tehniline info

Värv: naturaalne puidutoon
Materjal: 100% rotang

Mõõdud:
Kõrgus: 110 cm
Pikkus: 74 cm
Laius: 34 cm

 

Kaubamärgist

OYOY Living Design on Taani sisustusettevõte, mis on loodud disaineri Lotte Fynboe poolt 2012. aastal. Brändi tooted on ennekõike mõeldud kaasaegsetele peredele, kes otsivad lapsepõlvemälestusi ja samal ajal loovad koguaeg uusi kogu oma perega. Kaubamärk esindab mängulist, kuid sirgjoonelist lähenemist disainile, mis sobib meie igapäeva toimetustega kui ka eluviisiga.

OYOY Living disainid on mängulised, klassikalised, funktsionaalsed. Tooteid iseloomustab kauakestev disain ja ahvatlevad värvikombinatsioonid. Nende kollektsioonidst leiad traditsioonilisest Taani disainist inspireeritud tooted, millesse on põimitud lapsepõlvemälestused. Tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusstandarditele.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel