14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Suur ronimiskolmnurk

189,72 

Luba oma lapsel mängida ja ronida! Ronimiskolmnurk on stabiilne ja ohutu, omades ka CE märgist.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Suur ronimiskolmnurk

lapsed armastavad ronida! See MeowBaby suur ronimisredel on ispireeritud Maria Montessori pedagoogikast ja toetab laste liikumise arengut. Selle ronimisredel konstruktsioon on väga stabiilne, kerge ja ohutu. Pane ronimiskolmnurgale tekk peale ja muuda sellest väike laste mängutelk. Tootel on 2-aastane tootjagarantii ja sellel on CE sertifikaat.

Tehniline info

Ronimisredeli mõõdud:

Mõõdud: 112 x 61 x 94 cm
Materjal: 100% puit (kasevineer ja männipuit)
Kandevõime: 30 kg
Soovitatav vanus: 3+

Toodetud ja testitud Euroopas, CE-märgis.

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati.

MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad. Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma. Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise.

MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Suur ronimiskolmnurk koos telgiga
Suur ronimiskolmnurk
189,72