14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste pesemisnurk

213,18 

Sinu lapse esimene pesemisnurk, kus saab õppida ise käsi, nägu, hambaid, aga ka nõusid pesema. Mööbel sobib ka teisteks tegevusteks, mida saab teha vees.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Laste pesemisnurk

Selle Montessori pesuemisnurgas saavad väikesed lapsed õppida käsi, hambaid, nõusid pesema ilma abita. Aga miks mitte kasutada seda ka mõneks teiseks tegevuseks, mis on veega seotud.

Toode sisaldab emailitud kaussi, mille saab puhastamiseks eemaldada. Pesemisnurk on piisavalt suur, et sinna mahutada ka veekann, seebi dosaator jms vajalik.
Sellel on eraldi koht rätiku riputamiseks, all olev riiul mahutab ämbri või muud tualetitarbed, mida vajad.
Toode on kompaktne, vastupidav ja ümarate nurkadega.

Tehniline info

Kõrgus: kogukõrgus 49 cm (küljed on kõrgemad), töökõrgus 45 cm
Laius: 60 cm
Sügavus: 33 cm
Materjal: täispuit, Euroopa FSC kuusepuit. Puitu ei ole töödeldud lakkide ega värvidega, kuid kaetud lastele ohutu vahaga, kuna mööbliese on mõeldud veega kasutamiseks.

Toode tuleb ise kokku panna, vajalikud kruvid on pakiga kaasas.

Kaubamärgist

Manine on Belgia ettevõte, mis on asutatud lapsevanema Leen De Keyser pool. Leen soovis enda laste jaoks soetada Montessori pedagoogikal põhinavaid tooteid ja märkas, et nende leidmine on Euroopas üpriski keeruline. Nii sai alguse tema enda ettevõte, mis pakub tänaseks lisaks Montessori mööbli ja aksessuaaride valikule ka teisi tooteid lastele.

Tooted on valmistatud jätkusuutlikul viisil kasvatatud puidust, enamik neist ei ole töödeldud ühegi vaha, värvi vms. Mõned neist siiski on ja sellel juhul on kasutatud vaha, mis on ohutu lastele. Tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja nende valmistatamiseks on kasutatud FSC puitu.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste pesemisnurk
Laste pesemisnurk
213,18