14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Väike tasakaalulaud 64×30 cm

66,30 

Lõbus ja mitmekülgne mänguvahend motoorsete oskuste harjutamiseks.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Väike tasakaalulaud 64x30 cm

Tegemist on MeowBaby klassikalise tasakaalulaua väiksema versiooniga, mis sobib hästi noorematele lastele. See mudel on kergem ja väiksem, et seda oleks lihtsam kaasas kanda ja kasutada.

Puidust tasakaalulaud, mis aitab parandada motoorset koordinatsiooni, treenida tasakaalutunnet ja parandada motoorseid oskusi. Tasakaalulaud annab piiramatus koguses võimalusi mängimiseks ja motoorsete oskuste arendamiseks.

See võib olla nii klassikaline tasakaalulaud, tunnel, sild, liumägi või ka autorada. Laua maksimaalne koormus on 100 kg, seega pakub see suurepärast lõbu mitte ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele.

Kasuta oma kujutlusvõimet ja ole loominguline! Enne kui hakkad kasutama meie tasakaalulauda, loe kindlasti selle kasutamise reegleid. See tagab mitte ainult ohutuse, vaid ka selle pika kasutusaja.

  • Jälgi ALATI lapst tasakaalulauda kasutamas;
  • kasuta lauda ainult paljajalu või libisemiskindlate jalanõudega;
  • kasuta seda ainult tasasel pinnal;
  • hoia oma varbaid ja sõrmi, hoia need laua servast eemal;
  • ära hüppa lauale.

Tasakaalulaud on mõeldud kasutamiseks siseruumides; välistingimustes kasutamisel veendu, et see ei puutuks kokku veega. Pühki määrdunud tahvlit esmalt niiske lapiga ja seejärel kuivata. Soovitame kasutada tasakaalulauda vaibal, matil või põrandakattel – see hoiab ära plaadi või põranda kahjustamise. Hoia toodet eemal soojusallikatest!

Tehniline info

Mõõdud:
Pikkus: 64 cm, laius: 30 cm, kõrgus: 11.5 cm
Paksus: 1.5 cm
Kaal: 1.8 kg
Kandevõime: 100kg

Materjal: 100% lamineeritud pöögipuit (vineer)
Puid on kaetud sertifitseeritud puiduõliga, mis vastab Euroopa Liidu nõuetele:  PN-EN 71-3 standard
Tootel on ümarad ääred.

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati. MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad. Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma.

Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise. MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Väike tasakaalulaud 64x30 cm
Väike tasakaalulaud 64×30 cm
66,30