14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Pikleri kolmnurk – Trikant

225,42 

Emmi Picklerist inspireeritud kokkupandav ronimiskolmnurk, mille ülaosa on laiendatud, et luua ruumi mängumaja jaoks. Mõne kuu vanuselt sobib kolmnurk suurepäraselt mänguasjade riputamiseks.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Pikleri kolmnurk - Trikant

Ronimisastmed soodustavad lapse liikumist ja avastamist. Laps tajub aktiivselt keskkonda, analüüsib seda ja sünkroniseerob oma liigutustega. Mõne kuu vanuselt sobib kolmnurk suurepäraselt mänguasjade riputamiseks. Konksud on paigaldatud kaldtee ühte otsa.

Ära kunagi jäta last järelvalveta!

Tehniline info

Materjal: 15 mm sertifitseeritud naturaalne Balti kasevineer

Materjali pind on kaetud opaalvalge värvi läbipaistva laminaatkattega, mis säilitab täielikult puidu loomuliku mustri ja peegeldab õrnalt päevavalgust. Pind on väga sile, soe ja katsudes meeldiv, muutes materjali samal ajal kõvaks, et vältida kriimustusi, hõõrdumist või määrdunud tindiplekke. Servad on töödeldud naturaalse, veidi tumedama naturaalse õliga.

Toote saab panna keskelt kokku.

Mõõdud:
Ronimiskolmnurga kõrgus: 90 cm
Laius: 76 cm

Sobib kasutamiseks 0-10 aastastele. Esimestel elukuudel sobib ronimiskolmnurk mänguasjade riputamiseks.

Tooted vastavad EL ohutusnõuetele.

Kaubamärgist

Luula on Läti bränd, mis toodab naturaalsest kasevineerist originaaldisainiga lastemööblit. Luula mööbel otsib võimalusi lapse loomuliku arenguvajaduse rahuldamiseks igapäevases interjööris. Luula loob lapsepõlvemälestusi päriselt ja atraktiivsete ideedega.

Kogu Luula mööbel on toodetud rahvusvaheliselt tunnustatud Euroopa Liidu standardite mänguasjade ohutuseeskirjade alusel (direktiiv 2009/48/EÜ).


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Pikleri kolmnurk - Trikant
Pikleri kolmnurk – Trikant
225,42