14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

FitWood LUOTO ronimiskaar

366,18 

Ronimiskaar on loodud, et toetada laste motoorsete oskuste, koordinatsiooni, tasakaalu ja jõu mitmekülgset arengut. Tegemist on multifunktsioonalse tootega, mida saab kasutada ronimiskolmnurgana, mängukindlusena, beebijõusaalina, väravana, lauana jne.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

FitWood LUOTO ronimiskaar

Ronimiskaarel on mitmeid erinevaid funktsioone, mida saavad kasutada lapsed alates 2. eluaastast. Tänu toote nutikale disainile saab seda kasutada ka kui täissuuruses lauda (sobides kasutamiseks ka täiskasvanutele).

Lisaks sellele, et toode on ideaalne ronimiskaar, saab seda kasutada ka mängukindlusena, väravana või beebijõusaalina. Pane selle peale suur kate ja alla padi ning muuda toode mängukoopaks. Asetades selle külge erinevad beebimänguasjad, saad sellest luua kerge vaevaga beebide jõusaali. Külili keeratuna saab seda kasutada lauana, mille taga joonistada, meisterdada ja lahendada erinevaid ülesandeid.

Ronimiskaare kasutamise soovitatav vanus al. 2. eluaastast. Alla 2-aastased lapsed võivad kasutada toodet (nt. beebijõusaali või toena seismisel) täiskasvanu järelvalve all ning ilma madratsita.

Toode ei sisalda madratsit! Kui oled sellest huvitatud, siis tutvu tootega siin!

NB! Kasuta toodet mitte libedal pinnal. Ära jäta lapsi toodet kasutamas järelvalveta!

Tehniline info

Mõõdud: 103 x 60 x 54 cm
Kaal: 10 kg
Materjal: kask, haab
Tootel on CE-märgis.
Kaalu limiit: 60kg

Kaubamärgist

FitWood on Soome ettevõte, mis ammutab inspiratsiooni oma toodete jaoks põhjamaisest loodusest, seetõttu on nende tooted valmistatud valdavalt puidust. Nende tootevalikusse kuulvad erinevad laste arengut toetavad tooted, aga ka täiskasvanutele mõeldud spordivahendid.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

FitWood LUOTO ronimiskaar
FitWood LUOTO ronimiskaar
366,18