14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste torntool PREMIUM

175,44 

Anna oma lapsele võimalus lüüa kaasa igapäeva toimingutes! MeowBaby torntool aitab lapsel ulatuda köögitasapinnani, lauani selleks, et saaksite koos toimetada.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Laste torntool PREMIUM

MeowBaby torntool on tugev köögiabiline, mis on valmistatud valgest MDF mööbliplaadist. Selle minimalistlik Skandinaavia disain muudavad toote mitte ainult praktiliseks, vaid ka kauniks sisustuselemendiks sinu köögis. Torntool põhineb Montessori pedagoogikal.

Tänu stabiilsele konstruktsioonile ja platvormi kõrguse reguleerimise võimalusele saavad lapsed turvaliselt valmistada koos sinuga köögis süüa või teha teisi tegevusi.

Toode vastab Euroopa ohutusnõuetele ja omab CE-sertifikaati.

Tehniline info

Soovituslik vanus: al 18 kuud
Materjal: MDF (puitkiudplaat), mis on kaetud valge lakiga
Kogu kõrgus: 90 cm, astme kõrgus 52 cm
Laius: 39 cm

Platvormi kõrgus on reguleeritav vastavalt 20 cm/30 cm/40 cm põrandast
Kõrguse reguleerimine ei vaja jõudu, see on lihtsalt teostatav kõigile.

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati. MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad.

Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma. Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise. MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste torntool PREMIUM
Laste torntool PREMIUM
175,44