14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Puidust laste torntool WOODEN

120,36 

Torntool on ideaalne mööbliese sinu kööki. Tänu sellele saad järgmine kord koos oma pisikesega valmisatada ette söögikordasid.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Puidust laste torntool WOODEN

MeowBaby puidust torntool võimaldab lapsel osaleda toidu valmistamisega seotud tegevustes. Tavaliselt on lastel piiratud juurdepääs köögilauale või kraanikausile. Torntooli abil ei jälgi laps ainult roogade valmistamise järgmisi etappe, vaid osaleb aktiivselt ka roogade valmistamisel, laua katmisel või nõudepesul.

MeowBaby torntooli disain on stabiilne ja võimaldab reguleerida platvormi kõrgust ja kohandada seda vastavalt lapse suurusele. Torntool on kombinatsioon turvalisest montaažitehnoloogiast, stabiilsest konstruktsioonist ja minimalistlikust disainist.

Toode vastab Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja omab CE-sertifikaati.

Tehniline info

Soovituslik vanus: al 18 kuud
Materjal: männipuit
Kogukõrgus: 90 cm
Laius: 39 cm
Sügavus astmeni: 48 cm
Torntooli platvormi kõrgus on reguleeritav: 20 cm/33 cm/47 cm põrandast
Kõrguse reguleerime ei vaja jõudu.
Värvus: naturaalne

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati. MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad. Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma. Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise.

MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Puidust laste torntool WOODEN
Puidust laste torntool WOODEN
120,36