14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Tooli alusmatt

79,56 

Tooli alusmatt muudab põranda puhastamise pärast söögikorda kergemaks. Sobib kasutamiseks ka kontoritooli alusena, et hoida põrandat kriipimise eest.

Tarneaeg: 1 kuu

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Tooli alusmatt

Tooli alusmatiga muudad toidu koristamise maast kergemaks. Tooli matt on valmistatud vinüülist, mis on vastupidav materjal, mida on lihtne ja kiire puhastada. Matil on libisemiskindel alumine külg.

Alusmatt on saadaval mitmes värvitoonis ning seda saab kasutada ka kontoritooli all või mängualusena.

Soovitame toolimatti enne kasutusele võtmist painutada.

Lisainfo

Värvus

Beež, Helesinine, Pruun, Roosa

Tehniline info

Värvus: beež / pruun / helesinine / roosa
Materjal: 100% vinüül
Mõõdud: Ø108 cm ja paksus 0,15 cm

Kaubamärgist

OYOY Living Design on Taani sisustusettevõte, mis on loodud disaineri Lotte Fynboe poolt 2012. aastal. Brändi tooted on ennekõike mõeldud kaasaegsetele peredele, kes otsivad lapsepõlvemälestusi ja samal ajal loovad koguaeg uusi kogu oma perega. Kaubamärk esindab mängulist, kuid sirgjoonelist lähenemist disainile, mis sobib meie igapäeva toimetustega kui ka eluviisiga.

OYOY Living disainid on mängulised, klassikalised, funktsionaalsed. Tooteid iseloomustab kauakestev disain ja ahvatlevad värvikombinatsioonid. Nende kollektsioonidst leiad traditsioonilisest Taani disainist inspireeritud tooted, millesse on põimitud lapsepõlvemälestused. Tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusstandarditele.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel