14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Riputatav mänguasi

26,01 

Hälli kohale riputatav mänguasi, mis pakub avastamisrõõmu ja mängulusti.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Riputatav mänguasi

See mänguasi on loodud, et arendada beebi asümmeetrilise asendi arengut. Selle abil on lapsel võimalik treenida käte keskjoonele toomise oskust arendades seeläbi tema peenmotoorikat ning silm-käsi koordinatsiooni. Kuulmise arengut stimuleerib krõbisev mänguasja osa. Mänguasja saab väga mitmekülgselt kasutada, kuna see sobib suurepäraselt kinnitamiseks nii turvahälli, vankri, tegeluskaarte kui võrevoodi külge.

Tehniline info

Värvus: sinine või roosa
Mõõdud: tähekeste läbimõõt 10cm, toru pikkus 27cm, paelte pikkus külje peal 33cm. Toote pikkus kokku 93cm.

Materjal: toru on GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast, tähekesed on puuvillase kanga ülejääk rõivatööstustest. Tootel on CE-märgis.

Hoiatus! Takerdumisest tingitud võimaliku vigastuse ärahoidmiseks eemaldage mänguasi, kui laps hakkab end kätele ja põlvedele püsti ajama neljakäpakil liikumise asendisse (EL nõudest tulenev).

Kaubamärgist

Karloova on Eesti ettevõte, mis pakub arendavaid ja eakohaseid lastetooteid. Karloova soov on luua mänguasju, mis pakuks noorele emale kindlust olles ka tegelikult last arendavad ning eakohased. Nad on pikalt katsetanud ning laste füsioterapeudiga nõu pidanud, et tuua turule tooted, mis toimivad kõik koos ning ka eraldi. Need on mänguasjad, mis pakuvad lapsele mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Riputatav mänguasi
Riputatav mänguasi
26,01