14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Puidust ronimiskolmnurk ilma kaldteeta

142,80 153,00 

Arenda oma lapse loovust, väledust ja liikuvust kvaliteetse ronimiskolmnurgaga. Ronimiskolmnurga komplekti ei kuulu kaldtee, kuid seda on võimalik juurde soetada.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Puidust ronimiskolmnurk ilma kaldteeta

Igapäevaselt kasutades aitab ronimiskolmnurk lapsel omandada tasakaalu- ja ronimisoskusi, samuti muutub laps iseseisvamaks ja oma võimetes enesekindlamaks. Ronimikolmnurk põhineb Montessori pedagoogikal ja see muudab ronimistegevuse sinu lapse jaoks turvaliseks ja lõbusaks.

Ronimisoskus mängib suurt rolli lapse motoorsetes oskustes ja tasakaalus, seetõttu kipuvad nad igale poole ronima. Vanemate roll on pakkuda lapsele turvaline viis ronimisoskuste arendamiseks. Võimalda seda oma lapsele!

Tehniline info

Materjal: FSC sertifikaadiga haavapuu, töödeldud loodusliku mesilasvahaga. Värviline ronimiskolmnurk on töödeldud veepõhiste värvidega.

Mõõdud:
Põhja külgserv: 120 cm, külgmised servad 80 cm.
Kolmnurgal on kolm kasutamiskõrgust: kõrgeim 72 cm, keskmine 65 cm ja madalaim 58 cm.
Toode tarnitakse lahtivõetuna, lisatud on kokkupanekujuhend ja olemas ka õpetav video.

Vanus: 1- kuni 6-aastat

Max kandevõime: 50 kg

Kasutamine:
Hoia alati lastel silma peal, kui nad kasutavad ronimiskolmnurka. Kasutamisel tuleks see asetada sirgele ja mittelibedale põrandale. Kontrolli ja reguleeri kruvisid pidevalt!

Hooldus:
Puhastada kergelt niiske lapiga. Hoiusta toodet kuivas ruumis, kus temperatuur ei langeks alla 10 kraadi.

Kaubamärgist

Joy of Nature on Läti perefirma, mis on asutatud 2020. aastal. Bränd on loodud INGRID D. JSC tööstusettevõtte poolt, mis omab alates 1994. aastast puiduvaldkonna kogemust. Joy of Nature toodab puidust mänguasju ja lastemööblit. Nende missiooniks on luua lapsele ohutuid, multifunktsionaalseid, jätkusuutlikke mänguvahendeid, mida on lihtne kasutada ja mis pakuvad lastele huvi, arendades nende jaoks vajalikke oskuseid. Kõik Joy of Nature tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusõnuete ning omavad ka vastavaid sertifikaate. Mööbli valmistamisel kasutatakse FSC sertifikaadiga puitu.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Puidust ronimiskolmnurk ilma kaldteeta
Puidust ronimiskolmnurk ilma kaldteeta
142,80 153,00