14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste liumägi SCANDI

224,40 

Kas tead last, kes ei unistaks oma enda liumäest? Vii oma lapse unistus teoks ja soeta Montessori pedagoogikal põhinev liumägi.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Laste liumägi SCANDI

MeowBaby puidust liumäel on lapsesõbralikud astmed ja lihtne disain, sobides ideaalselt laste- ja mängutubade sisustuseks. Laste liumägi “”Junior Slide”” on disainitud väikeseid jalgu silmas pidades: selle tugev ja madal konstruktsioon tagab suurepärase ohutuse mängimisel. Veelgi enam, kaks mugavat käepidet, mis on asetatud liumäe mõlemale küljele, võimaldavad lapsel turvaliselt astmeid mööda üles ronida.

Liumäes alla laskmine on kindlasti laste üks armastatumaid tegevusi. Ja mis veelgi parem, see ei ole mitte ainult lõbus, vaid ka kasulik, sest tegevus parandab tasakaalu ja motoorseid oskusi.

Liumägi lastele on suurepärane viis, kuidas sisustada lastetuba rõõmsaks paigaks. Ühendage see pallimerega ja sul ongi kodus omaenda mänguväljak!

Toode vastab Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja omab CE-sertifikaati. Toodetud Poolas.

Lisainfo

Värvus

Hall, Valge

Tehniline info

Materjal: vineer, mis on kaetud melamiiniga.
Värvus: hall või valge, ääred on naturaalset puiduvärvi
Toode on valmistatud sertifitseeritud materjalidest, mis on lastele ohutud.

Mõõdud:
Kõrgus: 80cm
Astmete kõrgus: 59cm
Laius: 46cm
Liumäe pikkus: 87cm
Küljed: 1.6 cm paksud
Kaal: 15kg
Maksimaalne kandevõime: 30 kg

Toode on mõeldud üle 12 kuu vanustele lastele, kes seisavad omal jõul, kuid see-eest on vajalik täiskasvanute järelvalve.

Toode tuleb ise kokku panna.

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati.

MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad. Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma. Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise.

MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste liumägi SCANDI
Laste liumägi SCANDI
224,40