14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Ronimiskolmnurk koos telgiga

151,98 

MeowBaby ronimisredel koos telgiga pakub palju rõõmu sinu lapsele. Toode sisaldab nii vastupidavat ronimiskolmnurka, mida saab ilma telgita kasutada ronimiseks ja koos telgiga mängumajana.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Ronimiskolmnurk koos telgiga

Iga laps unistab oma väikesest majast, kus ta saab oma kaisukaruga mängia; serveerida nukkudele teed või lehitseda raamatuid. Tänu redeli ja telgi kombinatsioonile on lastetoas olemas nii aktiivseks mänguks mõeldud redel kui ka rahulikumateks tegevusteks mõeldud telk.

Komplektid on müügil erinevates värvides, saad valida nii endale sobiva ronimiskolmnurga värvuse kui ka telgi värvi. Tänu sellele saad valida värvi, mis täiuslikult sobib sinu interjööri.

Ronimisredel on kokkupandav. Telgil on kardinaga aken. Tänu sellele, et telk on kinnitatud redelile nööride abil, on vaja vaid ühte liigutust, et maja muutuks ronimisraamiks.

Tehniline info

Ronimisredeli mõõdud:

Toote küljed: 1,6 cm paksud, valmistatud kasevineerist, mis on kaetud melamiiniga. Servad on kaitstud õliga.
Redeli pulgad: 2,8 cm läbimõõduga pulgad, valmistatud männipuidust, mis on kaetud õliga.
Kandevõime: 40 kg
Materjal: 100% puit

Telgi materjal: linane ja viskoos

Toodetud ja testitud Euroopas, CE-märgis.

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati.

MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad. Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma. Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise.

MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Ronimiskolmnurk koos telgiga
Ronimiskolmnurk koos telgiga
151,98