14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Pallimeri koos pallidega (90×30 cm, 200 palli) (must)

Hind algab 118,32 

Pallimeri on laste lemmik! Hüppa, sukeldu ja mängi selles koos lastega. Sobib kasutamiseks alates kuuendast elukuust. Võimalik valida kuni 4 erinevat värvi palle. Leia pildigaleriist foto ja vali värvid vastavalt numbrile.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Lisainfo

Värvus

Helehall, Helesinine, Must, Roosa, Tumehall

Kirjeldus

MeowBaby pallimeri on mõeldud kõige pisematele, need sobivad nii mängimiseks, aga ka sensoorste oskuste arendamiseks. MeowBaby pallimeri sisaldab värvilisi palle, millega mängides saavad lapsed arendada oma motoorseid oskusi, tugevdada haaret, õppida värve ja arendada liikumise koordinatsiooni.

MeowBaby pallimeri on valmistatud pehmest allergiavastasest vahust, mis tagab sinu lapsele turvalise keskkonna. Pallimere ümbriskatet on võimalik eemaldada ja puhastada.

Tehniline info

Pallimere omadused:
Läbimõõt: 90 cm
Pallimere küljed ja põhi on valmistatud allergiavastasest polüuretaanvahust, millel on OEKO-TEX® Standard 100 sertifikaat,
Kõrgus: 30 cm,
Seina paksus: 5 cm
Põhja paksus: 2 cm

Pallid:
Ohutud, omavad CE-sertifikaati
Läbimõõt: 7 cm, 200 tk
Pallid on painduvad, mittetoksilised, ei pragune ja lõhnatud.
Tellimisel saab igaüks valida kuni 4 erinevat värvitooni palle.

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati. MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad.

Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma. Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise. MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Pallimeri koos pallidega (90x30 cm, 200 palli)
Pallimeri koos pallidega (90×30 cm, 200 palli) (must)
Hind algab 118,32