14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Kandiline laste mängumatt (120x120cm)

100,98 

Ruudukujuline mängumatt sobib suurepäraselt lastele, kes hakkavad kõndima õppima. Kasuta seda näiteks koos meie sarja Montessori beebi käsipuuga. See on ka ideaalne alusmatt põrandal mängimiseks. Saadaval erinevad värvitoonid.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Kirjeldus

Mängumatti saab kasutada erinevatel viisidel, see sobib suurepäraselt vaibaks või mängumatiks, mille asetada laste telgi või liumäe alla. Aeda, terrassile või randa asetatuna loob see mugava koha mängimiseks ja puhkamiseks.

Tänu voltimisfunktsioonile saab matti olenevalt selle kujust paigutada toanurka või toetada seinale.

MeowBaby mängumatte iseloomustab ainulaadne disain, mis võimaldab neid sobitada ka kõige keerukama lastetoa sisustusega.

Tehniline info

Mõõdud: 120 x 120 / kokkupanemise järel 60 x 60 x 20 cm
Materjal:  77% puuvill ja 23% polüester. Materjalidel on lapsele ohutust tagava sertifikaat.
Mati täide: OEKO-TEX® Standard 100 sertifikaadiga polüuretaanvaht.
Mattide paksus on 5 cm.

Kaubamärgist

MeowBaby on Poola pereettevõte, mis tegutseb laste- ja beebitoodete valdkonnas juba aastast 2007. MeowBaby toodab unikaalseid ja käsitsi valmistatud lastetooteid, mis vastavad Euroopa Liidu ohutusstandaritele ja omavad CE-sertifikaati.

MeowBaby meeskonda kuuluvad noored ja loomingulised inimesed, kellest enamik on ka ise lapsevanemad. Tänu reaalsetele teadmistele valdkonnast on nad saavutanud tuntude üle maailma. Kas teadsid, et kõik kaubamärgi tooted on testitud nende enda töötajate laste abiga, sest kes ikka annaksid paremat tagasisidet, kui lapsed ise.

MoewBaby tooted aitavad parandada laste motoorset ja üldist arengut, kasvatades neis iseseisvust ja pealehakkamist. MeowBaby üheks populaarsemaks tootesarjaks on Montessori kollektsioon, millest leiab paljude eestlaste poolt armastatud torntoolid, laste redelid kui ka palju muud.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Kandiline laste mängumatt (120x120cm)
Kandiline laste mängumatt (120x120cm)
100,98