14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste mängumajade müük liigub tõusvas joones

Kas tõesti on mängumaja müük aastaringselt suur?

Laste mängumajade müük suureneb Eestis kindlasti igal kevadel just seetõttu, et siis on lastel rohkem aega koduhoovis mängida ja arvestades Eesti ilmastikuolusid, on laste mängumaja õue panek hea mõte. Kui lisada mängumaja juurde näiteks liumägi või ehitada hoopis kahekordne mängumaja, jätkub tegevust pikemaks ajaks. Eriti veel olukorras, kus mänguväljakud lähedal puuduvad või lihtsalt on ilm nii halb, et õuemängudeks ei sobi.

Laste mängumajade müük Eestis

Otsid lastemaja?

Avasta ainulaadse 360° vaatega ja kaks-ühes lahendus: mängu- ja grillmaja.

Mängumaja müüa pakuvad nii suuremad (ehitus)kauplused kuid laste mängumaja müügiga tegelevad ka väiksemad ettevõtted, kes teiste kaupade kõrval pakuvad müüa mängumaja. Laste mängumaja müük võib olla pärsitud siis, kui ostetakse hoopis aiamaja, mis võib olla oluliselt laiema kasutusalaga kui vaid lastemaja, sest seda saab algul kasutada lastemaja ja hiljem aiamajana, kus hoiustada näiteks aiatööriistu, voolikuid, muruniitjat jms. Lastemaja müük on aga suunatud vaid lastele, mistõttu majad on üldjuhul väikesed ja muuks otstarbeks mittesobilikud.

Laste mängumajade ja mängumajaks sobivate aiamajade müük veebis

laste mängumaja müük

Kui on soov midagi täiesti teistsugust ja ägedat leida, siis https://www.domelor.ee/  e-poest leiab väga stiilsed ja omapärased aiamajad. Mängumajade müük ei ole küll eraldi kategooriana välja toodud, kuid kuna Domelori aiamajad on multifunktsionaalsed, sobivad need ideaalselt ka lastele mängimiseks ja edaspidi kogu perele kasutamiseks ehk et puudub vajadus müüa laste mängumaja. Seda enam, et mängumajade müük on keeruline seetõttu, et enamasti on mängumaja juba kas kulunud, ei sobitu teise hoovi või ikka on vanematel soov oma võsukesele täiesti uus maja õuele panna. Domelori aiamajades on suurepärane vaade, väga hea ventilatsioon ehk kuuma ilmaga ei hakka palav ning vihmase ja tuulise ilmaga on tagatud kaitse. Lisaks on neid aiamajasid lihtne paigaldada, kuna aiamaja tuuakse kohale osadena ning see ei riku seetõttu haljastust.

Laste mängumajade müük – kas sisustusega või ilma?

Laste mängumajade müük toimub üldjuhul ilma sisustuseta ehk leides kuulutuse pealkirjaga “Müüa mängumaja”, võib üsna kindel olla, et järgmine samm on mõelda mängumaja sisustuse hankimise peale.

Nii mängumajade kui ka Domelori aiamajade sistustamiseks sobivad imeliselt Rume.ee veebipoe tootevalikus olev lastetoa mööbel, sealhulgas Montessori mööbelMontessori raamaturiiulid sobivad stiilse maja jaoks ideaalselt ning on kohandatavad vastavalt lapse vanusele. Lapsel on mugav asju riiulitelt kätte saada ja neid ise sinna sättida ning kui peaks olema vajadus veelgi kõrgemale ronida, tulevad appi torntoolid. Põneva sisustuselemendina saab kasutusele võtta ka tasakaalulauad, mis on ühelt poolt kui liumäed ja teisalt arendavad lapse tasakaalu ja motoorikat.

Kuna laste mängumajade müük suureneb just eelkõige kevadel, oleks juba nüüd õige aeg sobiv laste mängumaja valmis vaadata, et järgmine kevad ja suvi oleks mureta!

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel