14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Laste aiamaja – iga lapse unistus

Ilmselt ei leidu ühtegi last, kellele laste aiamaja vastumeelne oleks. Pigem vastupidi – kui see oleks laste teha, paneks nad mängumajad igasse hoovi. Kui laste mänguväljakud on toredad vaid ilusa ilmaga, siis arvestades Eesti kliimat, on aiamajad lastele ideaalsed kohad, kus lapsele põnevat tegevust pakkuda iga ilmaga. Laste aiamajad sobivad nii päris väikestele kui ka veidi suurematele lastele, mistõttu on laste aiamaja kasutus garanteeritud aastateks.

Kui mängumaja õue ehitada või osta, tuleb laste mängumaja ka kuidagi sisustada.

Otsid lastemaja?

Avasta ainulaadse 360° vaatega ja kaks-ühes lahendus: mängu- ja grillmaja.

Laste aiamaja sisustamine

Mis oleks ägedam kui laste aiamaja? Kindlasti laste aiamaja, mis on põnevalt sisustatud. Muidugi sõltub mängumaja sisustamine sellest, kui suur või väike laste mängumaja on ning millised on lapse ja lapsevanema soovid ning võimalused selle sisustamiseks.

Kui on soov väga eriline mängumaja aeda leida, siis Domelor aiamaja on selleks ideaalne nii oma suuruse, disaini kui ka unikaalsuse poolest. Domelor aiamajas on suurepärane ventilatsioon, 360-kraadine vaade ja majake mahutab piisavalt mööblit. Lisaks on aiamajas vahva iga ilmaga lastel mängida.

Kui Domelor aiamaja või ükskõik milline teine aiamaja lastele vajab sisustamist, on Rume valikus lastetoa mööbel, mis sobib sinna kui valatult. Kuna Rume.ee tootevalikus on au sees viimasel ajal üha trendikamaks muutuv Montessori mööbel, on laste mängumaja sisustamine põnev ja võimaldab leida laste mängumaja sisustus just selline, mis last ka mängimise ajal arendab.

Laste aiamajad on erinevas mõõdus, kuid Rume valikust leiab tooteid igas suuruses maja jaoks. Montessori loogikal põhinevad mööbliesemed on kohandatavad sõltuvalt lapse vanusest, mistõttu need kasvavad koos lapsega ja lapse kasvades ei pea mööblit uuendama. Montessori raamaturiiulid sobivad laste aiamaja jaoks ideaalselt. Laps ulatab ise riiulitele asju sättima ja saab need iseseisvalt kätte. Kui aga peaks olema vajadus midagi kõrgemalt kätte saada, tulevad appi vahvad torntoolid. Torntoole on erinevaid, sealhulgas tahvliga ehk laps saab laste aiamaja kasutada ka näiteks kooli mängimiseks. Kui lapsele meeldib liugu lasta või tasakaaluharjutusi teha, sobivad selleks hästi tasakaalulauad.

Laste aiamaja teeb iga lapse rõõmsaks ja eriti veel siis, kui aiamajad lastele on põnevalt sisustatud!

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel