14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Kontinentaalvoodi eelised – 5 omadust, mida sa enne ei teadnud

Paljud inimesed küsivad, kas kontinentaalvoodi on hea valik, koondasime sinu jaoks kokku peamised eelised, mille poolest on just need voodid saanud paljude inimeste lemmikuks. 

Kontinentaalvoodi on elegantne, lausa luksuslik valik, mis sobib hästi kaasaegsesse interjööri. Sellest aga olulisem on voodi konstruktsioon, mis toob esile peamised kontinentaalvoodi eelised. Inimeste eelistused ja vajadused voodi kui ka madratsi osas on erinevad, kuid kontinentaalvoodi eripärane ülesehitus muudab selle sobivaks pea kõigile! See on ka esimene ja peamine kontinentaalvoodi eelis.

kontinentaalvoodi eelised

Voodi koosneb tavaliselt 1-2 kuššettvoodist ja vedrumadratsist, mis on omavahel ühendatud klambritega. Nende sees on mitmeid kihtne vedrusid, mis loovadki turvalise ja toetava magamisaluse. Kontinentaalvoodid on enda disaini kui ka mugavuse poolest levinud paljudes hotellides ja seetõttu võidakse ka seda tüüpi voodit nimetada ka hotellivoodiks. Nii nagu ikka on kõikidel headel asjadel mitu nime, siis kontinentaalvooditest lugedes võib kohata ka järgmise mõiste kasutamist – jenkkivoodi.

Mis on peamised kontinentaalvoodi eelised?

  • Kaunis ja luksuslik välimus – kontinentaalvoodi on justkui kuninglik valik sinu magamistuppa!
  • Voodi on ümberringi pehme
  • Funktsionaalne ülesehitus ja mitmetsooniline vedrumadrats: tänu teistlaadi ülesehitusele toetab madrats inimese keha maksimaalselt ja annab mugava ning mõnusa kogemuse
  • Vastupidav tänu tugevale konstruktsioonile
  • Tavapärasest kõrgem ja ka raskem voodi

Kontinentaalvoodil on palju eeliseid, kuid luksusliku disaini ning eripärase konstruktsiooniga käib kaasas ka vastav hind, mistõttu on kontinentaalvoodid ka tavapärastest voodidest kallimad. Hea kontinentaalvoodi hind algab paarisajast eurost sõltudes ennekõike suurusest ja kasutatud materjalidest. Kõrge hind ei ole aga asjata – kontinentaalvoodid on kvaliteetsed ja tagavad parima une pikkadeks aastateks.

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel