14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Miks on jenkkivoodi paljude eestlaste lemmik?

Jenkkivoodi ehk teisisõnu kontinentaalvoodi leiab paljude eestlaste kodudest. Jenkkivoodid on leidnud tee mitmete inimeste südametesse unikaalse lahenduse poolest, mis suudab samaaegselt pakkuda kaunist disaini kui ka ülimalt mugavat ja keha toetavat magamisaset. See võib esialgu tunduda uskumatult, kuid just selles jenkkivoodi võlu peitub.

Mis on jenkkivoodi ehk kontinentaalvoodi erilisus?

Voodi koosneb mitmest osast: selle alumise osa moodustab voodi alusraam koos kušetiga, mille peal on vedrumadrats ning kattemadrats. Voodi alumised osad on omavahel kinnitatud erinevate klambritega ning koosnevad mitmetsoonilisest pocket vedrumadratsist. Seda tüüpi madratsid on vastupidavad ja toekamad kehale kui näiteks Bonell vedrustusega madrats.

jenkkivoodi, pesukastiga jenkkivoodi

Pocket vedrumadratsis on vedrud kokku pakitud mitmetesse kotikestesse, mis paneb nad üksteisest sõltumatult liikuma, ning tagavad vajaliku toe kogu meie kehale. Toodete valikust leiab nii 5-kui ka 7-tsoonilisi pocket vedrumadratsitega jenkkivoodeid. 5-tsoonilise madratsi puhul on tsoonideks ära jaotatud järgmised meie kehaosad: pea ja kael, õlad ja ülakeha, puusad ja reied, põlved ja sääred ning jalad. 7-tsoonilise vedrumadratsi puhul on neid tsoone rohkem ja seega pakuvad sellise vedrustusega madratsid veelgi mugavamat magamisasendit.

Jenkkivoodi mõõdud

Jenkkivoodi nagu ka kontinentaalvoodi leiab erinevas mõõdus – nii lastele kui ka täiskasvanutele. Ühele inimesele sobib voodi suuruses 80×200 cm või jenkkivoodi 90x200cm mõõdus. Jenkkivoodi 120×200 ja 140×200 cm on samuti sobilikud ühele inimesele, kes armastab natukene enam laiutada ja voodis mõnuleda. Jenkkivoodi 140×200 cm võib lausa sobida ka kahele inimesele, kes ei armasta üleliia laiutada. 

Traditsiooniliselt saab kaheinimese voodiks nimetada voodeid alates 160 cm kuni 200 cm laiuseni. Neist viimane, jenkkivoodi 200×200 cm on kuningliku suurusega ja sobib paarile, kes hindavad luksust ja ruumi. Väiksemas mõõdus jenkkivoodi 160×200 ja jenkkivoodi 180×200 cm on hea valik väiksemasse magamistuppa, jättes samaaegselt piisavalt ruumi kahele inimesele magamiseks kui ka vaba ruumi magamistuppa üldiselt.

Muuda enda ja kogu pere uni paremaks kvaliteetse voodiga!

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel