14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Tegelusmänguasjad – padjakuhi

20,40 

Tegelusmänguasi koosneb kolmest eraldiseisvast ja üksteise külge krõpsuga kinnituvast patjadest. Selles on peidus väike peeglike ja erinevad helid, mida sinu beebi saab iseseisvalt avastada.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Tegelusmänguasjad - padjakuhi

Tegelusmänguasja saab kasutada väga mitmekülgselt – riputades see tegeluskaartele lapsele avastamiseks või andes erinevate osadena mängimiseks. Sobib kasutamiseks tegeluskaarte küljes juba sünnist. Mänguasja erineva heliga padjakesed stimuleerivad lapse kuulmise arengut. Erinevas suuruses padjakesed aitavad lapsel paremini aru saada, mis on suure ja väikese eseme erinevus. Mänguasjad kasutatud värvid aiatavad stimuleerida nägemist ning krõpsudega kinnitatavad osad peenmotoorikat.

Tehniline info

Mõõdud: kõrgus 18 cm; suur peegliga padi 15 x 15 cm; keskmine krõbisev padi 11 x 11 cm; väike kõlisev padi 8 x 8 cm.

Materjal: GOTS sertifikaadiga ökoloogiline puuvill.

Pakime tootega kaasa ka 40cm pikkuse naturaalvalge paela, et saaksid oma lapse mängu veel mitmekesisemaks muuta ja padjakuhja kuhugi riputada – kas tegeluskaarte, hälli või hoopis vankri külge.

Tootel on Euroopa Liidu nõuetele vastav CE – vastavusmärgis.

Kaubamärgist

Karloova on Eesti ettevõte, mis pakub arendavaid ja eakohaseid lastetooteid. Karloova soov on luua mänguasju, mis pakuks noorele emale kindlust olles ka tegelikult last arendavad ning eakohased. Nad on pikalt katsetanud ning laste füsioterapeudiga nõu pidanud, et tuua turule tooted, mis toimivad kõik koos ning ka eraldi. Need on mänguasjad, mis pakuvad lapsele mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

0% järelmaks 3 kuuks

Montessori mööbel

Tegelusmänguasjad - padjakuhi
Tegelusmänguasjad – padjakuhi
20,40