14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

Ohutud tooted

Montessori mööbel

Seinakaunistus – vikerkaar

68,00 

Käsitsi kootud vikerkaare-kujuline seinakaunistus sobib igasse tuppa, nii lastetuppa kui ka näiteks elutuppa. Loo oma kodus mõnus paik ja kaunista seinu rõõmsa disainiga piltide, dekoratsioonidega.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Seinakaunistus - vikerkaar

See käsitsi kootud seinakaunistus toob igasse ruumi sära ja rõõmu. Seinakaunistusel on narmad ja see on kinnitatud puidust raamile, mida saab kerge vaevaga kinnitada seinale.

Tehniline info

Värv: saadaval neljas erinevas toonis: helesinine, lavendel, pruun, sinine, valkjas
Materjal: 95% vill, 5% puuvill
Mõõdud: 55 x 69 cm

Kaubamärgist

OYOY Living Design on Taani sisustusettevõte, mis on loodud disaineri Lotte Fynboe poolt 2012. aastal. Brändi tooted on ennekõike mõeldud kaasaegsetele peredele, kes otsivad lapsepõlvemälestusi ja samal ajal loovad koguaeg uusi kogu oma perega. Kaubamärk esindab mängulist, kuid sirgjoonelist lähenemist disainile, mis sobib meie igapäeva toimetustega kui ka eluviisiga.

OYOY Living disainid on mängulised, klassikalised, funktsionaalsed. Tooteid iseloomustab kauakestev disain ja ahvatlevad värvikombinatsioonid. Nende kollektsioonidst leiad traditsioonilisest Taani disainist inspireeritud tooted, millesse on põimitud lapsepõlvemälestused. Tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusstandarditele.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

Ohutud tooted

Montessori mööbel

Seinakaunistus - vikerkaar
Seinakaunistus – vikerkaar
68,00