14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

Ohutud tooted

Montessori mööbel

Pildiraam – 50×70 cm

40,00 

Riputa oma seinapildid sellesse ilusasse puidust pildiraami, mis on kinnitatud magnetitega. Magnetid muudavad plakatite ülespaneku lihtsaks ja mugavaks, hoides plakatit paigal. Pildiraam sobib 50 x 70 cm suurustele piltidele.

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Pildiraam - 50x70 cm

Puidust pildiraam hoiab pilti kinni magnetitega ja selle saab seinale riputada nahast paela abil. Naturaalsest puidutoonist pildiraam sobib kokku erinevate värvide ja erinevas stiilis interjööriga.

Tehniline info

Värvus: naturaalne puit
Materjal: 100% saarepuit

Mõõdud:
Sobilik piltidele suuruses 50 x 70 cm
Pildiraami pulga kõrgus: 2,5 cm
Laius: 53 cm

Kaubamärgist

OYOY Living Design on Taani sisustusettevõte, mis on loodud disaineri Lotte Fynboe poolt 2012. aastal. Brändi tooted on ennekõike mõeldud kaasaegsetele peredele, kes otsivad lapsepõlvemälestusi ja samal ajal loovad koguaeg uusi kogu oma perega. Kaubamärk esindab mängulist, kuid sirgjoonelist lähenemist disainile, mis sobib meie igapäeva toimetustega kui ka eluviisiga.

OYOY Living disainid on mängulised, klassikalised, funktsionaalsed. Tooteid iseloomustab kauakestev disain ja ahvatlevad värvikombinatsioonid. Nende kollektsioonidst leiad traditsioonilisest Taani disainist inspireeritud tooted, millesse on põimitud lapsepõlvemälestused. Tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusstandarditele.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

Ohutud tooted

Montessori mööbel

Pildiraam - 50x70 cm
Pildiraam – 50×70 cm
40,00