14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

Ohutud tooted

Montessori mööbel

Laste torntool STEP UP

118,00 

STEP UP torntool on ideaalne mööbel aktiivsetele lastele, kes soovivad osaleda igapäevastes tegevustes! Selle torntooli abil ulatub sinu laps köögilauani ja saab kaasa aidata lihtsamates majapidamistöödes.

Tarneaeg: 4-7 päeva

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Laste torntool STEP UP

Lapse käes hoidmine ja samal ajal söögitegemine on õudusunenägu, kas pole? Lapsed on aga tavaliselt väga huvitatud sellest, mis köögipinnal toimub ja kuidas süüa valmistatakse. Nüüd saad Step Up torntooli abiga lasta oma lapsel köögikapini jõuda ja protsessi näha. Aja jooksul saad teda ka kaasata lihtsamate ülesannete tegemisesse.

Disain lähtub Montessori pedagoogika aluspõhimõtetest, mille eesmärk on arendada lapse iseseisvust ja kaasata teda võimalikult palju igapäeva toimingutesse. Torntooli kerge konstruktsioon on kergesti teisaldatav ja ei võta palju ruumi, kuid samas – see on ülimalt vastupidav ja väga stabiilne.

NB! Seda torntooli ei saa lauaks ja tooliks muuta!

Lisainfo

Värvus

Hall, Must, Puidu toon, Valge

Tehniline info

Tooli mõõdud:
Kõrgus – 90 cm
Laius – 43 cm
Esimene aste – 24 cm
Teine aste – 46 cm

Materjal: 15 mm kasevineer
Töötlus: Saksa tootja Hesse veepõhine värv. Juhime tähelepanu, et tegemist on pehme lapsesõbraliku värviga, mistõttu ei ole selle eluiga nii pikk kui polüuretaan- või akrüülvärvidel.
Soovituslik vanus: alates 18 kuud

Pakendi kaal ja mõõdud:
Laius: 42 cm
Pikkus: 93 cm
Kõrgus: 6 cm
Kaal: umbes 6,1 kg

Tootel on olemas CE-märgis. Toote ohutust on testinud Latvian Certification Centre (LATSERT).

Kaubamärgist

Ette Tete on Läti pereettevõte, mis toodab laste mööblit alates 2016. aastast. Kaubamärk soovib pakkuda multifunktsionaalset, lihtsalt kasutatavat, turvalist ja visuaalselt kaunist lastemööblit.
Ette Tete sai alguse ettevõtte asutajate enda perest – pere kasvades kasvas vajadus lastemööbli järele, mis muudaks lihtsamaks nii igapäevaelu kui ka laste eest hoolitsemise, näeks ilus välja ja oleks hõlpsasti kasutatav. Ja loomulikult ohutu. Sellise lastemööbli otsingust sai aga alguse uus firma, mis pakub tänaseks jätkusuutlikku ja multifunktsionaalset valikut.

Mööbli valmistamisel on kasutatud FSC sertifikaadiga Baltikumi kasevineeri. Kõik tooted vastavad Euroopa Liidu ohutusnõuetele ja -standarditele.


Nõuanded ja soovitused

14-päevane tasuta tagastus

Metsa-positiivsed ostud

Ohutud tooted

Montessori mööbel

Laste torntool STEP UP
Laste torntool STEP UP
118,00